رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال تاکید کرد که وزارت ورزش و جوانان درباره فرد دستگیر شده در رابطه با تبانی […]

رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال تاکید کرد که وزارت ورزش و جوانان درباره فرد دستگیر شده در رابطه با تبانی در لیگ دسته اول یک هفته فرصت خواسته است.

 

 

به گزارش تسنیم ، علی‌اکبر محمدزاده درباره پرونده مرتبط با تبانی در لیگ دسته اول فوتبال اظهار داشت: پس از دستگیری فرد مظنون به نام «م.ن»، حراست وزارت ورزش و جوانان فرصت یک هفته‌ای خواست تا از این فرد که در دادسرای تهران بازداشت شده، تحقیقات بیشتری به عمل بیاورد. پس از گذشت یک هفته، به بررسی اظهارات این شخص می‌پردازیم تا در نهایت رای نهایی صادر شود.

 

وی در خصوص آرای پرونده اتفاقات دیدار تیم‌های تراکتورسازی تبریز – نفت تهران عنوان کرد: این پرونده در اختیار کمیته انضباطی و فدراسیون فوتبال بود و آنها باید در این زمینه نظر دهند. باید به رای این پرونده احترام گذاشت.

 

رئیس کمیته انضباطی درباره پرونده دریافت ویلای سرمربی لیگ برتری در ازای واگذاری نتیجه تیمش مقابل یک تیم دیگر گفت: این مسئله به دیدار گسترش فولاد تبریز – ملوان انزلی ارتباط پیدا کرده بود و با وجود بررسی‌های لازم به نتیجه‌ای نرسیدیم و از نظر ما بحث ویلا گرفتن صحیح نیست. هر چند پرونده مختومه اعلام نشده اما این موضوع گمانه‌زنی رسانه‌ها بود.

 

محمدزاده در مورد گزارش پرونده فساد در فوتبال کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: دوستان در این کمیسیون طبق قانون اختیار دارند به همه امور بپردازند که یکی از آنها مربوط به فوتبال بود. دوستان با ما مشورتی نکردند و از صحبت‌های آنها و پرونده‌ای که در اختیار دارند، بی‌اطلاع هستم.