محمد احمدزاده درباره شرایط کنونی ملوان در آستانه لیگ پانزدهم گفت: ملوان به واسطه اختلافات موجود در انزلی، همیشه آخرین […]

محمد احمدزاده درباره شرایط کنونی ملوان در آستانه لیگ پانزدهم گفت: ملوان به واسطه اختلافات موجود در انزلی، همیشه آخرین تیمی بوده که آماده حضور در لیگ‌برتر می‌شود.

 

 

به گزارش ایسنا، بعد از اتمام لیگ چهاردهم فوتبال سیروس محجوب، مالک باشگاه ملوان انزلی از آماده‌سازی زودهنگام یک تیم قدرتمند برای حضور در لیگ پانزدهم خبر داد؛ اتفاقی که اگر رخ می‌داد با توجه به مشکلات مالی ملوان در سال های گذشته بی‌سابقه بود. بعد از گذشت چند هفته از آن قول‌ و‌ قرار، ملوان امروز شباهتی به تیمی که می‌خواهد به سرعت آماده حضور در لیگ برتر شود ندارد و مالک این تیم به دلیل عدم اعتماد مسئولان شهر به او، از سمتش کناره‌گیری کرده است.

 

محمد احمدزاده سرمربی و بازیکن اسبق ملوان  درباره این اتفاقات گفت: این اتفاقات در انزلی تازگی ندارد و سال هاست که ملوان به عنوان ‌آخرین تیم، آماده حضور در لیگ برتر می‌شود. بیشترین لطمه از این اتفاقات را هم این تیم می‌خورد و تا پایان مسابقات کاسه “چه کنم چه کنم” در دست می‌گیرد. بایستی فردی تیم را در اختیار بگیرد که توانایی اداره باشگاه را داشته باشد. اگر محجوب به تعهداتش عمل می‌کرد چنین اتفاقاتی به وجود نمی‌آمد چرا که او هنوز نتوانسته بدهی امسال و سال‌های گذشته را پرداخت کند.

 

پیشکسوت ملوان با بیان اینکه باید برای سال جدید شرایط بهتری نسبت به سال گذشته فراهم کنند، افزود: محجوب اگر می‌خواهد سال آینده هم در ملوان بماند، باید شرایط بهتری را فراهم کند. باید منابع مالی به عنوان موضوع اصلی برای اداره باشگاه مشخص شود، در غیر این صورت در سال جدید هم به مانند سال گذشته با مشکلات زیادی رو‌به‌رو می‌شوند.

 

وی با اشاره به از دست رفتن زمان آماده سازی تیم برای حضور در لیگ برتر، تصریح کرد: مشکلات مالی رابطه مستقیمی با کسب نتایج دارند. مسئولین شهر باید با کسی به توافق برسند که از پس هزینه‌های باشگاه برآید، حال این فرد می‌تواند محجوب یا فرد دیگری باشد؛ در غیر این صورت در لیگ پانزدهم هم به مشکل می خوریم.

 

احمدزاده بدهی‌های ملوان را مربوط به سال ۹۳ ندانست و گفت: از سال‌های گذشته بدهی‌های زیادی بر دوش باشگاه باقی مانده است. کسی که مالکیت باشگاه را دارد باید برای بدهی‌های گذشته هم برنامه داشته باشد. البته نمی دانم مسئولان شهر برای پرداخت بدهی‌های گذشته با محجوب به توافق رسیده بودند یا خیر.

 

سرمربی سابق ملوان اظهار کرد: امیدوارم ملوان به دست کسی سپرده شود که توان اداره باشگاه را داشته باشد. برای پیشکسوتان باشگاه فرقی نمی‌کند که چه کسی تیم را اداره کند و فقط موفقیت ملوان برای آن‌ها مهم است. تصمیمات مسئولان شهر به گونه‌ای باشد که ملوان شرایط خوبی را در لیگ برتر تجربه کند و موجب رشد و پرورش جوانان با استعداد این شهر و استان شود.