کنعانی زادگان بازیکن جوانی است که شاید به زودی در ترکیب ثابت تیم ملی بیشتر از او بازی گرفته شود. […]

کنعانی زادگان بازیکن جوانی است که شاید به زودی در ترکیب ثابت تیم ملی بیشتر از او بازی گرفته شود.

 


 

 

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ترکیب جدید کروش برای بازی دوستانه با ازبکستان علامت سوال های زیادی را به وجود آورد. استفاده از بازیکنان جوان که ۲۵-۲۶ سال دارند، نشان از این دارد که او دارد ترکیب ایده آلش را برای حضور در رقابت های انتخابی جام جهانی و حتی حضور در جام جهانی محک می زند.

 

تیم ملی با بازیکنان جوان خودش دارد پوست می اندازد.بازیکنان جوانی که انصافا در تیم ملی هم جواب داده اند و هر کدام از آنها می توانند جای بازیکنان بزرگ را در تیم ملی بگیرند.

 

یکی از این جوان ها محمد حسین کنعانی زادگان است. مدافع جوان ملوان بندر انزلی که با اعتماد کروش در بازی با ازبکستان به عنوان بازیکن ثابت وارد زمین شده است.

 

اگر کنعانی زادگان ۲۱ ساله در این بازی جواب بدهد و بتواند اعتماد کروش را جلب کند این احتمال وجود دارد که در بازی های پیش رو یکی از بازیکنان ثابت تیم ملی باشد.

 

ثابت بازی کردن کنعانی زادگان که خیلی هم جوان است شاید پایانی باشد بر بازی بازیکنی مثل امیر حسین صادقی که پا به سن گذاشته است و بعید است در جام جهانی آینده برای تیم کروش به میدان برود. کنعانی زادگان احتمالا از حالا رقیبی است برای سید جلال حسینی برای بازی کردن در کنار پژمان منتظری و شاید هم بر عکس.