گلر ملوانان اعتقاد دارد با توجه به اینکه هنوز اوضاع باشگاهشان نامعلوم است به پیشنهادهای دیگر نیز فکر می‌ کند […]

گلر ملوانان اعتقاد دارد با توجه به اینکه هنوز اوضاع باشگاهشان نامعلوم است به پیشنهادهای دیگر نیز فکر می‌ کند تا ببیند چه تصمیمی می‌ گیرد.

 

 

به گزارش “ورزش سه”، ایمان صادقی در مورد برنامه اش برای لیگ پانزدهم گفت: با ملوان قرارداد ندارم و باشگاه هم هیچ صحبتی با من نکرده و هنوز مدیرعامل مشخص نشده از ۴ تیم به صورت قطعی پیشنهاد دارم. فعلا منتظر هستم.

او در مورد اینکه چند درصد از پول هایشان را از ملوان گرفته اند ادامه داد: یکی از دلایلی که هنوز موفق نشده ایم با باشگاه ملوان تسویه حساب کنیم به دلیل این است که خورد به زمانی که آقای محجوب تصمیم به استعفا گرفت. اگر آقای محجوب واقعا قصد جدایی داشته باشد و قرار است پول های ما را بدهد و برود. اگرنه که داستان دیگری است. امیدوارم هر چه که هست پول های ما را زودتر بدهند. امسال ۴۰درصد گرفته ام و طلب پارسالم را کامل دادند و منتظر هستیم تا بقیه اش به دستمان برسد.

این بازیکن در مورد کناره گیری فیروز کریمی از ملوان نظرش را اینگونه بیان کرد: فیروز کریمی صلاح خودش را بهتر می‌ داند. بالاخره در زمان مربیگری او من هم بازی کردم هم بازی نکردم. به هر حال شاید به دلیل مشکلاتی که وجود داشته مجبور به جدایی شده و یا دلایل خاص خودش را داشته است.

صادقی در پایان افزود: جا دارد از مربی گلرهایمان و کادرپزشکی ملوان که در زمان مصدومیتم خیلی کمکم کردند و همچنین از فیزیوتراپمان تشکر ویژه کنم. در ضمن دو روز پس از اتمام لیگ من تمریناتم را از سر گرفته ام. خیلی از چیزهایی که دوست داشتم را از دست می‌ دهم و سخت تمرین می‌ کنم. امیدوارم به هدفی که می‌ خواهم دست پیدا کنم.