پژمان نوری به خبرنگار “ورزش سه” گفت: همانطور که قول داده بودم تنها سهمیه گیلان را در لیگ برتر حفظ […]

پژمان نوری به خبرنگار “ورزش سه” گفت: همانطور که قول داده بودم تنها سهمیه گیلان را در لیگ برتر حفظ کردیم. همه می دانند که در فوتبال، معادلات روی کاغذ معنایی ندارد و همه چیز در مستطیل سبز مشخص میشود، اما با زیکنان ما با حمایت هواداران ملوان به این مهم دست پیدا کردند. باید برای این موفقیت تبریک گفت، اما نباید فراموش کنیم که این تبریک بسیار تلخ است، چرا که این شان و جایگاه مردم انزلی و فوتبالدوستان گیلانی نیست و بقای ملوان در لیگ برتر بیش از همه نتیجه حمایت یکپارچه و پرشور هوادارن ملوان بوده است.

مسوولین شهری و مدیران باشگاه باید بدانند ملوان تیم ریشه داری است. این حق هوادار است که از بازیهای تیمش لذت ببرد و من که در زمین مسابقه حضور دارم طی همه این سالها دغدغه ها و حس و حال این هوادار را به خوبی درک میکنم. دوست دارم لیگ پانزدهم بازگشت دوباره ملوان به دوران پر افتخار دهه پنجاه و شصت باشد و مثل گذشته از سراسر گیلان پشت ورزشگاه انزلی صف بکشند. ملوان در جایگاهی که حقش از فوتبال ایران است خود را ارائه دهد. به عقیده من با این همه پتانسیل و استعدادی که در انزلی وجود دارد این مساله خیلی دور از ذهن نیست.

مطمئن باشید سال آینده ملوان از موقعیت خوبی در لیگ برتر برخوردار است . اگر باشگاه ملوان رفتاری حرفه ای داشته باشد بدون شک لیگ پانزدهم سومین حضور ملوان در رقابتهای آسیایی را رقم خواهد زد. در شان باشگاه ملوان و شهری انزلی با این همه ارگان پرقدرت دولتی نیست که از لحاظ سرمایه گذاری آخرین تیم لیگ برتر باشد. ملوان تنها نماینده گیلان در سطح اول فوتبال کشور است و از استاندار محترم گیلان خواهشمندم مساعدت های لازم را برای بازگشت غرور به فوتبال گیلان صورت دهد.

حضور مهره های بومی و تاثیر گذار و ورزشی در ملوان که دغدغه اصلی شان پیشرفت ملوان باشد و خودشان از بدنه ورزش باشند، به عقیده من لازم و ضروری است، چرا شهر انزلی باید از وجود افراد توانمندی نظیر احمد دنیا مالی محروم باشند؟ تنها دارایی های باشگاه ملوان به دوران مدیریت این مدیر ارزشمند بر می گردد و ملوان امروز واقعا تشنه اصلاحات اساسی در مدیریت تیم است. من از مسوولین انزلی خواهشمندم شرایط را برای ورود مدیران ورزشی انزلی چی فراهم سازند و از آقای احمد دنیا مالی خواهشمندم برای رفع ریشه ای مشکلات ملوان پیشقدم شود.

برخی بازیکنان ملوان تنها درصد کمی از قراردادهایشان را در فصل پیش را گرفتند و متاسفانه شاهد هستیم که ملوان درگیر بازی های سیاسی جناحی است و هر خبری که از باشگاه ملوان منتشر میشود به ساعت نکشیده تکذیب میشود، این که نشد نحوه تیم داری! بهتر است مسوولین جدی تر به رفع مشکلات ملوان ورود کنند. بازیکنان مطرحی در رابطه با شرایط ملوان و حضور در این باشگاه در فصل آتی با من تماس گرفته اند و اعلام آمادگی کرده اند و اگر فصل آینده باشگاه حداقل ها را فراهم کرده باشد بسادگی بهترین فصل تاریخ ملوان در لیگ برتر رقم زده خواهد شد.

متاسفانه این امروز و فردا کردن ها برای رسیدگی به مشکلات ملوان در ادامه به تیم ضربه می زند. نباید بگذاریم زمان از دست برود. همه باید دست به دست هم بدهیم تا ملوان را برای موفقیت در آماده لیگ آینده آماده کنیم، به نظرم زمان تغییر نگرش اساسی در مدیریت و تیمداری ملوان فرا رسیده ، اگر در این مسیر اقدام نشود، مطمئن باشید دیر یا زود ضعفهای موجود هم سر باز می کند و به مشکلات اضافه خواهد شد که این حق فوتبال انزلی نیست.