هافبک تیم ملی فوتبال ایران گفت: من در تیم C آتلتیکو بازی کردم و قرار بود در سال جدید به تیم […]

هافبک تیم ملی فوتبال ایران گفت: من در تیم C آتلتیکو بازی کردم و قرار بود در سال جدید به تیم B آتلتیکو ملحق شوم اما تیم B به رده پایین سقوط کرد.

 

سعید عزت اللهی در گفت و گو با خبرنگار کاپ در خصوص آخرین وضعیت تیم ملی اظهار داشت: خدا را شکر شرایط تیم ملی خیلی خوب است. ما در حال پشت سر گذاشتن تمرینات خوبی هستیم و سعی مان بر این است تا به هماهنگی کاملی برسیم و بازی های مقدماتی را با قدرت کامل آغاز کنیم.

 

 

وی ادامه داد: خیلی مهم است که بازیکنان جوان زیادی در تیم ما حضور دارند. کی روش مطمئنا کار خودش را بلد است و تمامی این بازیکنان در جام جهانی می توانند به تیم ملی کمک کنند.

 

 

هافبک تیم ملی در خصوص اینکه شرایطش در تیم ملی چطور است، خاطرنشان کرد: من خیلی خوشحالم که لباس تیم ملی کشورم را بر تن کردم و امیدوارم که خوب کار کنم تا پوشیدن لباس تیم ملی استمرار داشته باشد. لباس تیم ملی خیلی مقدس است و برای من هم مهم است که این لباس را بر تن کنم.

 

 

عزت اللهی درباره شرایط تیم باشگاهی اش، آتلتیکو، در فصلی که گذشت بیان داشت: تجربه خیلی خوبی بود. من در تیم آتلتیکو در اروپا چیزهای زیادی یاد گرفتم و می خواهم به فوتبالم در اروپا همچنان ادامه بدهم.

 

 

وی در خصوص اینکه آیا در تیم آتلتیکو می ماند یا خیر عنوان کرد: من در تیم C آتلتیکو بازی کردم و قرار بود در سال جدید به تیم B آتلتیکو ملحق شوم اما تیم B به رده پایین سقوط کرد و حالا با توجه به این شرایط باید ببینم چه اتفاقی خواهد افتاد. من می خواهم در سطح اول فوتبال باشم و پیشنهادات خوبی هم دارم. باید ببینیم در آینده چه اتفاقاتی می افتد.

 

 

عزت اللهی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا احتمال دارد از آتلتیکو جدا شوی تصریح کرد: نمی دانم اما فعلا تمام فکرم و ذکرم تیم ملی است و به چیز دیگری نمی اندیشم.

 

منبع : کاپ