محمود آذرگون درباره واگذاری مجدد ملوان گفت: مجمع باشگاه درباره مالک آینده ملوان تصمیم می‌گیرد و هیات مدیره نقش مشاوره‌ای […]

محمود آذرگون درباره واگذاری مجدد ملوان گفت: مجمع باشگاه درباره مالک آینده ملوان تصمیم می‌گیرد و هیات مدیره نقش مشاوره‌ای دارد.

 

 

عضو هیات مدیره ملوان در گفت‌وگو با ایسنا، درباره کناره‌گیری محجوب از مالکیت ملوان اظهار کرد: او نامه‌ای را به هیات مدیره نوشت که در آن به وجود مشکلاتی برای ادامه همکاری با ملوان اشاره کرده بود. هنوز کناره‌گیری او مورد تایید قرار نگرفته است و در جلسه‌ای که به زودی در باشگاه برگزار می‌شود درباره آن تصمیم می‌گیریم.

 

 

وی ادامه داد: شاید او خواسته‌هایی دارد که می‌توانیم آنها را برطرف کنیم. او هنوز هم می‌تواند در ملوان به کارش ادامه دهد؛ چرا که به مدت دو سال هزینه‌هایی را بدون بازگشت برای این تیم انجام داده است. محجوب مالک این تیم است و کناره‌گیری او به تایید کسی نرسیده است.

 

 

آذرگون در پاسخ به این پرسش که چه کسی مسئول واگذاری مجدد ملوان است، خاطرنشان کرد: زمانی که ۷۰ درصد از سهام باشگاه از نیروی دریایی به مسئولان شهر واگذار شد، آنها مالک جدید را انتخاب کردند. در این واگذاری هم مجمعی که محجوب را انتخاب کرده بود، تصمیم می‌گیرد. هیات مدیره فقط کناره‌گیری یا ماندن محجوب را بررسی می‌کند و در انتخاب مالک جدید نقش مشاوره‌ای دارد.

 

 

عضو هیات مدیره ملوان اظهار کرد: همچنین در این جلسه درباره نحوه یارگیری و انتخاب مربی برای فصل آینده تصمیم می‌گیریم. فصل نقل و انتقالات آغاز شده است و هر چه زودتر باید این کارها را انجام دهیم تا از رقبا عقب نمانیم. الماسی‌فر از گذشته سرپرست و رییس هیات مدیره باشگاه بوده است و بعد از کناره‌گیری محجوب او کارهای باشگاه را پیگیری می‌کند اما درباره سرمربی هیات مدیره تصمیم می‌گیرد.

 

 

آذرگون در پاسخ به این سوال که موافق یا مخالف محجوب است، افزود: مخالف یا موافق رفتن محجوب نیستم. مهم ملوان است که بیشترین ضربه را از این بلاتکلیفی می‌خورد. هر کسی هم که به این باشگاه بیاید زحمت خود را برای این باشگاه خواهد کشید؛ کما این که در گذشته هم این طور بوده است.

 

منبع: ایسنا