مالک سابق باشگاه ملوان با ارائه بیانیه‌ای کوتاه خداحافظی‌ خود را با باشگاه ملوان و هواداران این تیم را اعلام […]

مالک سابق باشگاه ملوان با ارائه بیانیه‌ای کوتاه خداحافظی‌ خود را با باشگاه ملوان و هواداران این تیم را اعلام کرد.

 

 

به گزارش “ورزش سه”، سیروس محجوب که یک سال و نیم پیش با خرید باشگاه ملوان، مدیریت آن را برعهده گرفته بود، طی بیانیه‌ای که متن آن را در اختیار این سایت قرار داده، پایان ماموریت خود را در این باشگاه اعلام کرد.

 

بسمه تعالی

با سلام به همه هواداران عزیز ملوان با تایید صحبت‌های آقای آذرگون اعلام می کنم تعهدم به باشگاه ملوان را پایان یافته اعلام می کنم. کمتر از یک سال و نیم پیش مالکیت باشگاه را برعهده گرفتم و در این مدت تلاش نمودم رضایت هواداران عزیز ملوان را برآورده کنم. اکنون نیز بدون هیچ چشم‌داشتی این تیم محبوب را برای اداره به افراد صالح‌تری وامی‌گذارم و درخواست من از هواداران این است که همچون گذشته از حمایت تیم خود دریغ نکنند تا قوی پر افتخار انزلی به پرواز خود در آسمان فوتبال ایران ادامه دهد.

 

بنده در پایان فصل و بعد از اینکه ملوان موفق شده حکم بقای خود در لیگ برتر را با توجه به شرایط سختی که داشتیم دریافت کند کناره‌گیری خود را از مالکیت این باشگاه را اعلام کردم تا دست مسوولان برای انتخاب فرد و سرمایه‌گذار جدید و بستن تیمی قدرتمند در فصل آینده را با توجه به فرصت باقی مانده ایجاد شود.

 

از مسوولان نیز تقاضا دارم قبل از ورود سرمایه‌گذار شرایط امر را برای ورود این افراد فراهم کنند تا طبق قواعد و ملاطفت بیشتری با کسانی که در فوتبال ایران و ورزش سرمایه گذاری می کنند به عمل آید.

 

بسیار خوشنودم که در مدت حضورم این انزلی در حد توان و علیرغم مشکلات و موانع فراوان در شادی هواداران نقش کوچک داشتم. در پایان جا دارد از دوستانم در این تیم اسکندری و مرادی نیز تشکر ویژه‌ای داشته باشم و بار دیگر برای هواداران این تیم آرزوی موفقیت دارم.