مدافع تیم ملوان حضور خود در تیم ملی را مدیون میدان دادن نصرت ایراندوست و آموزش های فیروز کریمی می […]

مدافع تیم ملوان حضور خود در تیم ملی را مدیون میدان دادن نصرت ایراندوست و آموزش های فیروز کریمی می داند.

 

 

به گزارش ورزش سه، عزت اله پورقاز در رابطه با شرایط اخیر خود در اردوی تیم ملی گفت: شرایط بسیار خوبی در اردو داریم، تمرینات در بهترین شکل خود برگزار می شود و تجربه بسیار زیادی را برای من به همراه داشت، همه تلاشم این است بتوانم با تلاش بسیار نماینده خوبی برای ملوانان در تیم ملی باشم. البته من با توکل به خدا همه زحمتم را می کشم و می دانم که کار سختی را در پیش دارم.

 

وی ادامه داد: حضور در اردوی تیم ملی از جهات بسیاری برای من ارزشمند است، با توجه به هم تیمی بودن با کنعانی، به هماهنگی بیشتری با هم دست پیدا می کنیم و از طرف دیگر حضور و تمرین کردن در کنار مدافعان باتجربه و نامداری همچون سیدجلال حسینی و پژمان منتظری هم برای من تجربه ارزشمندی است. همه سعی ام را می کنم تا از تجربه این بزرگان نهایت استفاده را بکنم.

 

مدافع تیم ملوان در ادامه گفت: همیشه ممنون مردم انزلی و هواداران ملوان هستم و دست آنها را می بوسم، آنها همیشه از من و بقیه بازیکنان حمایت کردند و بزرگترین عامل حضور من در تیم ملی هم آنها بودند. از آقای نصرت ایراندوست که برای اولین بار به من داد و آقای فیروز کریمی که از اعتماد به نفس تا نوع بازی در مقابل حریفان مختلف را به من آموزش دادند و آقای سیروس محجوب ممنونم.

 

پورقاز در پایان گفت: من یکسال دیگر با ملوان قرارداد دارم و می خواهم با تلاش تر از قبل در خدمت تیم باشم تا با کمک بقیه بازیکنان ملوان را به جایگاهی که لایقش است برسانیم.