سیروس محجوب در تماسی تلفنی برای هدایت تیم فوتبال ملوان با فرهاد پورغلامی صحبتی را انجام داد. به گزارش خبرنگار […]

سیروس محجوب در تماسی تلفنی برای هدایت تیم فوتبال ملوان با فرهاد پورغلامی صحبتی را انجام داد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، فرهاد پورغلامی در گفت‌وگو با رادیو ورزش در خصوص اینکه آیا باشگاه ملوان برای هدایت تیم فوتبالش با او صحبت کرده، اظهار داشت: سیروس محجوب صحبت کوتاه تلفنی با من در این زمینه داشت اما بحث گرفتن برنامه و موارد دیگر نشد. هنوز وضعیت باشگاه ملوان مشخص نیست و خود سیروس محجوب هم تکلیفش را نمی‌داند. به هر حال از ابتدا باید شرایط باشگاه مشخص شود و پس از آن بتوان در مورد سایر موارد صحبت کرد.

این مربی افزود: من تیم شهرم را دوست دارم و می‌خواهم هر چه زودتر شرایط آن فراهم شود تا بتواند برای فصل آینده وضعیت بهتری داشته باشد و امیدوارم که این موضوع هر چه زودتر مشخص شود.

وی در مورد اینکه در فصل نقل و انتقالات صحبت از گرفتن برنامه از سرمربی می‌شود و این مسئله به چه معنایی است، تصریح کرد:‌ مدیران عامل باشگاه‌های ما آگاهی لازم را ندارند. مثلا شما باشگاه بارسلونا را ببینید در این چند سال هر سرمربی هدایت این تیم را به عهده گرفت موفق بود زیرا ساختار باشگاه قوی است که متاسفانه در ایران هیچ باشگاهی اینگونه نیست.

این مربی خاطرنشان کرد: وقتی به یک سرمربی اعلام می‌کنند که برنامه‌اش را بدهد به این معناست که بازیکنان مدنظرش به اینکه هدف باشگاه را چگونه برآورده خواهد کرد،‌اعلام می‌کند. مثلا باشگاه سایپا از مجید جلالی برنامه خواسته و در این باره که چگونه ببندد و برای چه جایگاهی تلاش کند توضیحاتی را ارائه می‌دهد.

پورغلامی در خصوص انتخاب اسپندار به عنوان مسئول نقل و انتقالات باشگاه ملوان تاکید کرد: آقای اسپندار فرد بسیار محجوب و متینی است اما انتخاب او به عنوان مسئول نقل و انتقالات که بسیار مشکل و بزرگ است، نمی‌دانم چیست. شاید وقتی او چنین سمتی را پذیرفته این توانایی را در خود دیده که چنین اقداماتی را انجام دهد.

وی با اشاره به حضورش در کلاس مربیگری تاکید کرد: ۲۱ سرمربی هستیم که در کلاس حرفه‌ای مربیگری شرکت می‌کنیم و مبلغ ۳ میلیون تومان هم برای حضور در این کلاس‌ها پرداخت کردیم. کلاس‌های بسیار سنگنی است که مدرسان آن از طرف AFC و فیفا انتخاب شده‌اند. اینکه می‌گویند مربیان و بازیکنان فوتبال مبالغ بالایی را دریافت می‌کنند درست نیست زیرا شما ببینید کدام مربی است که تمام پولش را از باشگاه دریافت کرده است.