خبرگزاری تسنیم: رئیس هیئت مدیره باشگاه صبا گفت: تا زمانی که فردی پاکت پیشنهادی خود را ندهد، نمی‌توانیم بگوییم خریدار […]

خبرگزاری تسنیم: رئیس هیئت مدیره باشگاه صبا گفت: تا زمانی که فردی پاکت پیشنهادی خود را ندهد، نمی‌توانیم بگوییم خریدار واقعی است اما محجوب برای حضور در مزایده از ما اطلاعات گرفته است.

اکبر غمخوار در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص آخرین وضعیت واگذاری باشگاه صبا به بخش خصوصی اظهار داشت: در حال حاضر واگذاری باشگاه صبا در مرحله کارشناسی قرار دارد که این موضوع شامل تعیین قیمت پایه هم می‌شود. فکر می‌کنم این کارشناسی تا پایان هفته به پایان می‌رسد و هدف ما این است که هفته آینده شرایط حضور در مزایده را اعلام کرده و یک مهلت ۷ تا ۱۰ روزه را برای حضور متقاضیان در مزایده در نظر بگیریم.

وی در خصوص اینکه پیش‌بینی شما برای رقم پایه واگذاری باشگاه چقدر است، اظهار داشت: با توجه به کارشناسی‌هایی که در خصوص باشگاه‌هایی مثل راه آهن صورت گرفته فکر می‌کنم رقم پایه واگذاری باشگاه صبا ۱۵ میلیارد تومان باشد. ملاک ما پیشنهادات رسمی خرید امتیاز باشگاه است اما تا این لحظه ۴ پیشنهاد غیر رسمی داشته‌ایم.

رئیس هیئت مدیره باشگاه صبا در پاسخ به این پرسش که‌ آیا سیروس محجوب، مالک باشگاه ملوان هم در خصوص خرید امتیاز باشگاه پیشنهادی داده و با شما مشاوره کرده،خاطر نشان کرد: تا زمانی که فرد یا موسسه‌ای پاکت پیشنهادی خود را ندهد، نمی‌توانیم بگوییم خریدار  واقعی است یا نه اما محجوب هم جزو افرادی بوده که برای حضور در مزایده از ما اطلاعات گرفته است.

وی در مورد اینکه در شرایط فعلی باشگاه صبا زمان برای آنکه زمان را از دست ندهد چه اقداماتی کرده، گفت: ما از مدیرعامل باشگاه و سرمربی تیم خواسته‌ایم بدون در نظر گرفتن مراحل و شرایط واگذاری برنامه‌های خود را در نقل و انتقالات پیش ببرند تا بازه زمان مهم نقل و انتقالات را از دست ندهیم.