فصل نقل و انتقالات فوتبال در حالی آغاز شده است که تیم فوتبال ملوان به واسطه اختلاف مالک فعلی این […]

فصل نقل و انتقالات فوتبال در حالی آغاز شده است که تیم فوتبال ملوان به واسطه اختلاف مالک فعلی این تیم و مسئولان شهر انزلی در بلاتکلیفی مطلق به سر می‌برد.

 

 

به گزارش ایسنا، در حالی که نقل و انتقالات فوتبال ایران از دوازدهم خرداد آغاز شده است و تیم‌ها تدارک لازم را برای حضور در لیگ برتر می‌بینند، ملوان انزلی هیچ برنامه‌ای ندارد و یکی از بی سر و سامان‌ترین تیم‌های لیگ برتری در این زمینه است؛ به طوری که هنوز سرمربی تیم تعیین نشده است و بازیکنان هم تکلیف خود را نمی‌دانند.

 

در روزهای گذشته باشگاه ملوان از انتخاب سرمربی و مدیرعامل فصل آینده خود خبر داد اما اخبار رسیده از انزلی حاکی است که دو گروه مختلف خواهان این هستند که تیم را در اختیار خود بگیرند و به همین دلیل تمام برنامه‌های باشگاه برای فصل جدید روی هواست و کسی نمی‌داند که سرنوشت این تیم در فصل نقل‌ و انتقالات چه می‌شود.

 

مالک فعلی ملوان و نمایندگان مردم در شورای شهر و مجلس دو گروهی هستند که برای تصاحب ملوان برنامه دارند. محجوب مالک ۷۰ درصد از سهام باشگاه است و به همین خاطر به طور قانونی می‌تواند برای این تیم تصمیم بگیرد. انتخابات مجلس شورای اسلامی در پایان سال جاری باعث شده تا برخی از مسئولان بخواهند با انتخاب مالک جدید و همراه کردن این تیم مردمی، آرای مردم را هم به سمت خود سوق دهند.

 

بدون شک تنها کسی که از این اتفاقات لطمه می‌بیند، ملوان است که از دیگر رقبای خود در نقل و انتقالات جا می‌ماند.