رئیس هیئت فوتبال خوزستان گفت: شاید اسکوچیچ قرارداد دو ساله با باشگاه فولاد امضا کرده اما این قرارداد هنوز در […]

رئیس هیئت فوتبال خوزستان گفت: شاید اسکوچیچ قرارداد دو ساله با باشگاه فولاد امضا کرده اما این قرارداد هنوز در هیئت فوتبال ثبت نشده و او می‌تواند با دیگر تیم‌های خواهانش مذاکره کند.

 

 

به گزارش تسنیم، رئیس هیئت فوتبال خوزستان در خصوص بلاتکلیفی باشگاه فولاد در روزهای آغازین فصل نقل‌وانتقالات لیگ برتر گفت: استعفای هر سه مدیر مستعفی باشگاه فولاد پذیرفته شد، چون سیاست هیئت مدیره شرکت فولاد، سقوط تیم فولاد به رقابت‌های لیگ برتر با آوردن مدیران ضعیف در رأس امور است. این اتفاقات در نهایت به ضرر فوتبال استان خوزستان و حتی کشور خواهد بود.

 

وی افزود: هنوز مسئولان جدید باشگاه تعیین نشده‌اند اما چیزی که محرز است، این است که بودجه این فصل فولاد به مراتب کمتر از فصل گذشته خواهد بود و با این شرایط در لیگ پانزدهم شاهد فولادی ضعیف خواهیم بود. از مسئولان استانی خواسته‌ایم دخالت و مشکلات پیش‌رو را حل‌وفصل کنند تا فولاد فصل نقل‌وانتقالات را از دست ندهد، چون زمان به سرعت از دست می‌رود.

 

رئیس هیئت فوتبال استان خوزستان در خصوص نامشخص بودن وضعیت اسکوچیچ با باشگاه فولاد تأکید کرد: قرارداد اسکوچیچ با باشگاه فولاد برای یک فصل بود و در حال حاضر به اتمام رسیده است. با این شرایط بلاتکلیفی فکر نمی‌کنم اسکوچیچ فصل آینده در فولاد بماند. عنوان می‌شود اسکوچیچ قراردادی دو ساله با باشگاه فولاد امضا کرده اما این قرارداد هنوز در هیئت فوتبال ثبت نشده است. با این شرایط اسکوچیچ می‌تواند با دیگر تیم‌های خواهانش مذاکره کند.

 

وی در خصوص وضعیت سه بازیکن خارجی تیم فولاد خوزستان با این باشگاه خاطرنشان کرد: قرارداد بازیکنان خارجی تیم فولاد با تیم به پایان رسیده و آزاد هستند، بنابراین آنها مجازند با باشگاه‌های دیگر مذاکره کنند.