نیمار جونیور از مسئولان باشگاه بارسلونا خواست تا قرارداد در حال پایان هموطنش دنی آلوز را تمدید کنند.     […]

نیمار جونیور از مسئولان باشگاه بارسلونا خواست تا قرارداد در حال پایان هموطنش دنی آلوز را تمدید کنند.

 

 

 

 

در شرایطی که سه روز تا آخرین بازی فصل در فینال لیگ قهرمانان اروپا مانده است، مهاجم جوان بارسلونا نتوانست احساساتش را در مصاحبه اش کنترل کند.

 

مهاجم گلزن برزیلی آبی اناری ها به اسکای ایتالیا گفت: “امیدوارم او (دنی آلوز) بماند. من اگر جای رئیس باشگاه بودم قرارداد او را تمدید می کردم.”

 

او در خصوص بازی روز شنبه گفت: “اگر قهرمان شویم موهایم را به مانند دوستانم بلوند می کنم. یوونتوس را می شناسم. آن ها تیم قدرتمندی هستند که با شانس به این مرحله نرسیده اند. بازی دشواری در پیش است که باید در بهترین شرایط پا به آن بگذاریم. این می تواند دشوارترین بازی فصل باشد اما می خواهیم تاریخ سازی کنیم و فاصله زیادی با آن نداریم. لوئیز انریکه روزهای زیادی را صرف مطالعه بازی آن ها کرده است و برای ارائه بازی در بهترین شیوه ممکن آماده می شویم.”

 

نیمار در خصوص همبازی هایش گفت: “آندرس (اینیستا) خوب است و امیدوارم برای بازی شنبه به طور کامل بهبود یابد. نمی دانم که آیا با مسی و لوئیس سوارز بهترین مثلث فوتبال باشیم اما اینکه بتوانیم در جمع بهترین های تاریخ فوتبال باشیم برای من باعث افتخار است.”

 

او در خصوص جی جی بوفون گفت: “بوفون! من یک هوادار پر و پا قرص تو هستم و احترام زیادی برایت قائلم. اما در روز شنبه ما برنده می شویم. با یک بغل!”

 

طرفداری