مدافع ملی پوش ملوان بندرانزلی معتقد است در اولین حضور خود در اردوی تیم ملی بزرگسالان توانسته است در بین […]

مدافع ملی پوش ملوان بندرانزلی معتقد است در اولین حضور خود در اردوی تیم ملی بزرگسالان توانسته است در بین بازیکنان نهایی حضور داشته باشد و امیدوار است بتواند جواب اعتماد کی روش را بدهد.

 

 

به گزارش “ورزش سه”، محمدحسین کنعانی زادگان در رابطه با حضور در اردوی نهایی تیم ملی گفت: اردوهای خوبی پشت سر گذاشتیم و تمرینات سختی داشتیم، این اولین باری بود که من به اردوی تیم ملی بزرگسالان دعوت شده بودم و خداراشکر توانستم اعتماد آقای کی روش را به دست بیاورم. خوشبختانه کی روش دید خوبی به لیگ داشت.

وی در رابطه با حضور دو مدافع اصلی تیم ملوان در اردوی نهایی گفت: بهرحال من و عزت پورقاز بارها کنار یکدیگر بازی کردیم و کاملا نوع بازی یکدیگر را می شناسیم، در خیلی از بازی های درون اردویی هم ما کنار یکدیگر بازی می کردیم و طبیعی بود که با هم هماهنگی لازم را داشته باشیم.

مدافع ملوانان ادامه داد: من قبلا هم گفته بودم که آمده ام که در تیم ملی بمانم، با این حضور هم پرونده تیم های ملی بنده تکمیل شد، بعد از حضور در رده های نوجوانان و جوانان و امیدها، حالا هم به تیم ملی بزرگسالان راه پیدا کردم و انشالله با تمرینات زیاد می خواهم تا سال ها در تیم ملی بمانم و به امید خدا از همین تیم ملی هم می خوام به تیم های اروپایی راه پیدا کنم.

وی در پایان گفت: می خواهم از پدرو مادرم و تمام هواداران ملوان ممنونم که از من حمایت کردند و همینطور از آقای فیروز کریمی که در بازی ها به من اعتماد کردند و امیدوارم بتوانم همانطور جواب اعتماد کی روش را هم بدهم.