مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: حالا که در لیست نهایی کی‌روش هستم امیدوارم لایق اعتماد او باشم.     […]

مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: حالا که در لیست نهایی کی‌روش هستم امیدوارم لایق اعتماد او باشم.

 

 

به گزارش  تسنیم، عزت‌الله پورقاز در خصوص حضورش در لیست نهایی تیم ملی اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم که توانستم با خوب تمرین کردن و تلاش زیاد نظر کارلوس کی‌روش را جلب کنم و امیدوارم لایق اعتمادی که به من شده باشم.

وی در پاسخ به این سؤال که فکر می‌کرده در لیست نهایی تیم ملی باشد، گفت: من زحمت خودم را کشیدم و تولکم فقط به خدا بود. کی‌روش هم در تمرینات نظارت کافی را روی تمام بازیکنان داشت و من تنها کار خودم را انجام دادم. خوشبختانه کی‌روش شناخت خوبی روی فوتبال ایران دارد و توانست در نهایت بازیکنانی را که می‌خواهد، از داخل تمرینات انتخاب کند. خوشحالم که من هم در لیست نهایی کی‌روش جای دارم.

مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان درباره اینکه شرایط این تیم در دو مینی‌کمپ ابتدایی چگونه بوده است، خاطرنشان کرد: وضعیت بسیار خوب است و همه بازیکنان باانگیزه تمرین می‌کردند. اکنون که تعداد بازیکنان کمتر شده کار ما سخت‌تر شده است و باید تلاش بیشتری کنیم تا خودمان را به کادر فنی تیم ملی نشان دهیم. امیدوارم من هم بتوانم در کنار بزرگان تیم ملی خوب تمرین کنم و رقابت خوبی داشته باشم.

پورقاز درباره اینکه آیا پیشنهادی از تیم‌های لیگ برتر دارد یا نه، تأکید کرد: در حال حاضر تمرکزم فقط روی تمرینات تیم ملی است و این موضوع را به مدیر برنامه‌هایم سپرده‌ام. خودم نمی‌خواهم به این موضوعات فکر کنم و تنها به دنبال نشان دادن توانایی‌های خود در تیم ملی هستم. البته یک فصل دیگر با باشگاه ملوان قرارداد دارم و جدایی‌ام باید با نظر این باشگاه باشد.