اختصاصی – طبق روالی که در ۲ سال گذشته دائما شاهد بودیم خبری با عنوان واگذاری ملوان از سوی محجوب […]

اختصاصی – طبق روالی که در ۲ سال گذشته دائما شاهد بودیم خبری با عنوان واگذاری ملوان از سوی محجوب روی خبرگزاری ها آمد و به همان سنّت گذشته بعد از چند ساعت تکذیب گردید !


 

به گزارش پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” ساعاتی قبل خبری بر روی خبرگزاری فارس مبنی بر کناره گیری سیروس محجوب از مالکیت باشگاه ملوان بندرانزلی طیِ نامه ای به فرمانداری و واگذاری سهام به هبه کنندگان قرار گرفت که مطابق دفعات گذشته ساعاتی بعد این خبر از سوی باشگاه تکذیب گردید .

 

حال سوالی که پیش می آید این است که چگونه و از کجا متن نامه باشگاه به فرمانداری انزلی به دست خبرگزاری فارس رسیده است و اگر آنطور که باشگاه ادعا می کند در این نامه هیچ نکته ای در خصوص واگذاری ۷۰ درصد سهام باشگاه به مسئولین نوشته نشده است چگونه خبرگزاری معتبر فارس می تواند چنین خبری بر روی خروجی سایت خود منتشر کند ؟ در چند ماه اخیر اولین باری نیست که باشگاه خبری را که در این خبرگزاری درج شده است تکذیب می کند و حال سوال ما از مالک باشگاه ملوان آقای محجوب این است که چگونه است که چند کامنت در رسانه های انزلی می تواند او را چنان برآشفته کند که دست به اقدامات قضایی بزند اما کوچکترین واکنشی به همچین اخباری از سوی خبرگزاری فارس نشان نمی دهد ! یا زور این عزیزان در خبرگزاری های کشوری زیاد و زور اهالی رسانه ی انزلی کم است و یا اینکه اینگونه اخبار در همچین خبرگزاری که همه ی کشور آن را رصد می کنند به هر دلیلی که نمی خواهیم به آن بپردازیم ایشان را آزار نمی دهد !

 

محجوب ملوان را واگذار کرد ؛ محجوب ملوان را واگذار نکرد ! این را بارها و بارها در این ۲ سال اخیر شنیده ایم و شاید بیش از هر خبر “زرد” دیگری به گوشمان خورده است و واقعیت این است که دیگر این خبر نه هواداران ملوان را هیجان زده می کند و نه متعجب ! اما از شما می خواهیم یک بار برای همیشه بساط این گونه اخبار خجالت آور را که موجب شده نام مقدس ملوان با حواشی در فوتبال ایران عجین شود ، برچیده گردد و اگر این اخبار از کانال خود شما عبور کرده لطفا تکذیب نکنید و اگر غیر از این است لطفا زورتان فقط به اهالی رسانه ی بی مزد و مواجب و عاشق انزلی نرسد !

منبع : ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net