رافا بنیتس این روزها مشغول انتخاب دستیاران مدنظرش در رئال است؛ او می‌خواهد دستیاری داشته باشد تا از باشگاه شناخت […]

رافا بنیتس این روزها مشغول انتخاب دستیاران مدنظرش در رئال است؛ او می‌خواهد دستیاری داشته باشد تا از باشگاه شناخت کافی داشته باشد.

 

 

 

 

رافا بنیتس گزینه مدنظر سران رئال برای در دست گرفتن این تیم، روز گذشته به شدت در دفترش در ایتالیا مشغول به کار بود تا تیمش را برای بازی حساس و سرنوشت‌ساز مقابل لاتزیو آماده کند. در همان زمان مردان مورد اعتمادش نیز در حال مذاکره برسر جزئیات نهایی در مسیر انتقالش به رئال مادرید بودند و توضیحاتی را در مورد نظرات این مربی اسپانیایی در مورد اعضای کادر فنی‌اش ارائه می‌دادند.

 

این سرمربی باتجربه قصد ندارد تا فابیو پچیا، دستیارش در ناپولی را به مادرید ببرد و به دنبال دستیار جدیدی است. ملاک او برای انتخاب دستیار جدیدش این است که او فردی از بازیکنان سابق رئال و کاریزماتیک باشد و از احترام زیادی بین بازیکنان این تیم برخوردار باشد. درهمین راستا، زیدان گزینه مناسبی به نظر می‌رسد و باید منتظر ماند و دید که زیزو پیشنهاد همکاری با بنیتس را می‌پذیرد یا خیر.

 

در اولین فصل حضور کارلو آنچلوتی در رئال، زیدان دستیار کارلتو بود و بعد از آن هدایت رئال کاستیا را در دست گرفت. حالا و با روی کار آمدن احتمالی رافا بنیتس در رئال، ممکن است او بار دیگر به تیم اصلی بازگردد. گزینه حضور فرناندو هیرو در کنار بنیتس تقریبا رد شده است؛ چرا که تمام شواهد و قراین حکایت از آن دارد که او باشگاه مادریدی را ترک خواهد کرد.

 

بنیتس معمولا عادت دارد تا دستیارانش را از بین مردان مورد اعتماد باشگاهی که در آن کار می‌کند برگزیند . تا پیش از این پیگرینو، زندن، جوزپه بارسی و سامی لی دستیاران او بوده‌اند و حالا در ناپولی پچیا، بازیکن سابق این تیم او را همراهی می‌کند.

 

در صورت حضور او روی نیمکت مربیگری رئال، زیدان گزینه مناسبی برای همراهی او به نظر می‌رسد؛ چرا که اقتدار لازم برای هدایت تیم بزرگی مثل رئال را دارد و می‌تواند بنیتس را به بهترین نحو ممکن یاری کند.

 

سرمربی آتی رئال (که احتمالا روز سه شنبه مراسم معارفه‌اش انجام خواهد شد) می‌داند که هواداران تیم او را بیشتر از کلوپ، لو و میچل مناسب هدایت تیمشان می‌دانند و از همین رو قصد دارد تا مزد اعتماد هواداران را نیز به بهترین نحو ممکن بدهد.

 

البته بنیتس نام سایر اعضای کادر فنی مدنظرش را در اختیار پرس قرار داده: پاکو د میگل (مربی بدنساز)، ژاوی والرو (مربی دروازه‌بانان) و آنتونیو گومس (آنالیزور) . حالا بنیتس منتظر است تا نظر مقامات رئال را در مورد این گزینه‌ها بداند.

 

بنیتس روز گذشته در صحبت‌هایی که با خبرنگاران داشت، پاسخ سوالات مرتبط با انتقال احتمالی‌اش به اسپانیا را نداد و حالا باید منتظر ماند و دید که روند انتقال او به برنابئو چطور پیش خواهد رفت و زیدان پیشنهاد همکاری با بنیتس راخواهد پذیرفت یا خیر.

 

منبع: ۱ورزش