دروازه‌بان تیم فوتبال ملوان بندرانزلی می‌گوید که آرزویش پوشیدن پیراهن تیم ملی فوتبال ایران است و خوشحال است به اردوی […]

دروازه‌بان تیم فوتبال ملوان بندرانزلی می‌گوید که آرزویش پوشیدن پیراهن تیم ملی فوتبال ایران است و خوشحال است به اردوی تیم ملی دعوت شده است.

 

 

به گزارش خبرگزاری ایسنا، سیدحسین حسینی در نشست خبری پیش از آغاز تمرین پنج‌شنبه (امروز) تیم ملی فوتبال ایران که در ورزشگاه دستگردی در حال جریان است، بیان کرد: افتخار می‌کنم که از طرف کی‌روش به تیم ملی دعوت شده‌ام. سرمربی تیم ملی نشان داد که همه بازی‌ها را دنبال می‌کند و تمام بازی‌های لیگ را دیده است. امیدوارم بتوانم در این چند روز اعتماد کی روش را جلب کنم و در اردوها به خوبی ظاهر شوم.

 

وی درباره مدت قراردادش با تیم ملوان خاطرنشان کرد: قراردادم با تیم استقلال تهران سه ساله است و دو سال هم با قلعه‌نویی کار کرده‌ام و چیزهای زیادی از او یاد گرفته‌ام و الان به دلیل سرباز بودن در تیم ملوان بندرانزلی هستم و یک سال دیگر با این تیم قرارداد دارم. به دلیل اینکه رحمتی در استقلال بود به من بازی نمی‌رسید و به دنبال این بودم که جایی بروم که بازی‌های بیشتری انجام دهم. حضورم در ملوان باعث شد که بازی کنم و به تیم ملی دعوت شوم.