اختصاصی – سیروس محجوب مالک باشگاه ملوان بندرانزلی طبق وعده ای که در روزهای گذشته به هواداران داده بود ، […]

اختصاصی – سیروس محجوب مالک باشگاه ملوان بندرانزلی طبق وعده ای که در روزهای گذشته به هواداران داده بود ، بخشی از برنامه های خود را طی بیانیه ای که در اختیار پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” قرار داد ، به سمع و نظر هواداران می رساند . مهمترین نکته ی این برنامه ها ، معرفی فرهاد پورغلامی مربی با تجربه ی انزلیچی به عنوان گزینه ی اصلی سرمربی گری ملوان است که عنوان شده توافقات کلی با وی برای فصل آینده صورت گرفته است .

 

 

متن بیانیه به شرح ذیل می باشد :

 

با سلام خدمت مردم شریف بندرانزلی و هواداران ملوانِ بزرگ

 

اینجانب طبق وعده ای که داده بودم برخی برنامه های باشگاه برای فصل آینده را برای شما هواداران عاشق ملوان شرح میدهم . یک از مهمترین دغدغه هایم بحث هیات مدیره ی باشگاه است که این دغدغه ها را با استاندار محترم گیلان و فرماندار محترم شهرستان انزلی در میان گذاشته ام . اینجانب ۷۰ درصد سهام باشگاه ملوان را در اختیار دارم و باید به اندازه سهم خود در انتخاب اعضای هیات مدیره سهیم باشم ، اینطور نباشد که بنده فقط هزینه کنم و هیچ اختیاری در هیات مدیره نداشته باشم ، سرمایه گذار نیاز به امنیت سرمایه گذاری دارد و از استاندار محترم و فرماندار محترم شهرستان خواسته ام که به این دغدغه ی من پاسخ مثبت دهند و مرا همراهی کنند تا بتوانیم تصمیمات مناسبی را در این خصوص اتخاذ نماییم .

در خصوص مدیرعاملی چندین گزینه وجود دارد که همگی از افراد توانمند و کاملا فوتبالی می باشند . با بعضی از دوستان مذاکراتی انجام گرفته اجازه دهید تا محض نهایی شدن اسمی از آنها نبرم .

و اما در خصوص سرمربیگری تیم ملوان آقای فرهاد پورغلامی گزینه ی اصلی باشگاه می باشد و صحبتهای کلی با ایشان صورت گرفته و دو طرف کلیات را پذیرفته اند و پس از بازگشت اینجانب از سفر امیدوارم که توافق نهایی صورت گیرد . آقای پورغلامی سرمربی ای با کارنامه درخشان است و ایشان خواست اکثر هواداران بوده است و می تواند با دانش و جذب بازیکنان لازم و حفظ سرمایه های فعلی تیمی منسجم را راهی مسابقات کند . البته گزینه های خارجی هم وجود داشت ، اما چون می خواهیم با قدرت لیگ را شروع کنیم و ریسک انتخاب مربی خارجی که شناخت کافی از فوتبال ایران و انزلی ندارد و با تجربه ی قبلی و انتخاب بد استیون مویسیلوویچ ، با شناختی که از آقای پورغلامی داشتم و مشورتی که از کارشناسان و پیشکسوتان گرفتم  ، فرهاد پورغلامی را بهترین گزینه دیدم ، ایشان از سرمایه های ملوان هستند . در اینجا جا دارد ، از آقای فیروز کریمی بابت همه ی زحماتی که در فصل گذشته برای تیم ملوان کشیدند تشکر کنم ، تلاش های ایشان هیچگاه از یاد هواداران ملوان نخواهد رفت .

در فصل گذشته کمی ها و کاستی هایی وجود داشته است که امیدوارم هواداران این کاستی ها را بر من ببخشند تا انشاله فصل آینده فصل پرباری برای هواداران و ملوان باشد و در کنار یکدیگر موفقیت های ملوان را جشن بگیریم . مطمئن باشید که در این فصل با اقتدار پشت تیم هستم و شان و منزلت ملوان بیشتر از آن است که جشن بقاء بگیرد . در یک برنامه و پروسه ی زمانی دو ساله انشاله با کمک همه ی نخبگان و به دور از جنجالهای سیاسی و فقط برای حفظ منافع ملوان بتوانیم ملوان را آسیایی کنیم و در کنار هواداران روزهای بیاد ماندنی را رقم بزنیم . بنده از انتقاد های سازنده استقبال می کنم و از همه هواداران عزیز خواهش می کنم که انتقاد به همراه راهکار ارائه شود چون به پیشبرد اهداف عالیه ملوان و باشگاه کمک می کند .

یا علی

سیروس محجوب – ۹۴/۳/۳۱

 

 

منبع : ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net