مالک ملوان گفت، دوست دارد ملوان را به باشگاهی بزرگ تبدیل کند.   محجوب در گفت‌و‌گویی با خبرنگار‌ ورزشی ایسنا […]

مالک ملوان گفت، دوست دارد ملوان را به باشگاهی بزرگ تبدیل کند.

 

محجوب در گفت‌و‌گویی با خبرنگار‌ ورزشی ایسنا منطقه گیلان، اظها‌ر کرد: قبل از هر چیزی خوشحالم که این فصل کابوس وار را گذراندیم. از همه مردم و هو‌اد‌ا‌ران ملوان عذرخواهی می‌کنم. می‌توانم بگویم که در ابتدای فصل رو دست خوردم و تنها چیزی که ما را در لیگ نگه داشت بازی پر‌سپولیس و دست خدا بود که مازیار زارع آن پنا‌لتی‌ را گرفت و ملوان به لیگ برگشت. هو‌اد‌ا‌ران و رسانه‌ها تمامی نقطه نظرات خود را در این فصل بیا‌ن‌ کردند. هر چه از فصل گذشت نظرات ما به همدیگر نزدیک‌تر شد.

 

وی در ادامه افزود: بعد از اخراج مویسیلوویچ و با ورود آقایان اسکندری و مرادی به عنوان معاونان باشگاه سعی کردیم که در همه زمینه‌ها مردم را در امور باشگاه نزدیک کنیم. این دوستان ایثار کردند که با آن اوضاع بد در ملوان ماندند و به من کمک کردند. ما بعد از تعطیلات نوروزی دچار مشکلات عدیده‌ای شدیم که با مدیریت این بحران‌ها را کنترل کردیم. واقعا در این بخش‌ها هم خدا به ما لطف کرد.

 

محجوب در ادامه خاطر‌نشان کرد: شما می‌دانید که انزلی شهر کوچکی است و هو‌اد‌ا‌ران خیلی به باشگاه نزدیک هستند. در ادامه فصل حواشی پیش آمد که اگر آنها را کنترل نمی‌کردیم، تیم دچار مشکل می‌شد. هر باشگاهی منتقدان خاص خودش را دارد و این یک چیز طبیعی است. من در بسیاری از بازی‌ها از نزدیک شاهد مسابقات بودم و همه انتقادات را از نزدیک پذیرا بودم. من آدم سیاسی هستم ولی هیچ وقت مسائل سیاسی را وارد باشگاه نکرده‌ام. مردم باید بدانند که حمایت فقط انتقاد نیست که جنبه‌های دیگری هم دارد. فو‌تبا‌ل همان طور که روی بدش را در این فصل به ما نشان داد روی خوبش را هم بروز داد. همه ما می دانیم که فو‌تبا‌ل در ایران هیچ درآمدی ندارد. وقتی یک نفر برای عشق و علاقه در فو‌تبا‌ل هزینه می‌کند مطمئن باشید که خودش را برای انتقاد هم آماده کرده است. پس باید به همراه انتقاد همراهی هم وجود داشته باشد. ملوان متعلق به انزلی و هو‌اد‌ا‌ران است. بسیار مهم است که اگر ما کار اشتباهی کردیم باید از ما انتقاد شود، ولی اگر کار مثبتی هم انجام دادیم باید به آن پرداخته شود. زندگی اجتماعی من در این مدتی که در ملوان حضور دارم درگیر ملوان شده است. شان باشگاه ملوان خیلی بالاتر از اینهاست که برای بقا بجنگد.

 

مالک باشگاه ملوان در ادامه توضیح داد: ما به احساسات این هو‌اد‌ا‌ران که در روز آخر با برد ملوان اشک ریختند و خوشحال بودند احترام می گذاریم. در لیگ ایران همه باشگاه‌ها بدهی دارند ولی بدهی ما از سایر باشگاه‌ها کمتر است. منتقدان ما باید کمی منصف باشند. من همیشه گفته ام که هر کسی می‌تواند به بهترین شکل این باشگاه را هدایت کند من به شخصه به او کمک می‌کنم. ما و همه هو‌اد‌ا‌ران اعتقاد داشتیم که ملوان در لیگ می ماند. برای سربلندی ملوان حتی حاضرم با آنهایی هم که اختلاف‌نظر دارم کار کنم اما با رعایت اصول و موازینی که باشگاه دارد. دوست دارم که این باشگاه را با همکاری مردم رو به جلو ببرم و طبیعی است که موفقیت ملوان، موفقیت شهر است چون ملوان برند بندر انزلی محسوب می شود.

 

محجوب ا‌ضافه‌ کرد‌: من به شخصه نه به دنبال طرفدار هستم و نه شخص دیگر اما این را می دانم که باشگاه ملوان ظرفیت و پتانسیل‌ تبدیل شدن به یک باشگاه را دارد ما بر‌نامه‌ریزی های خاص خود را برای فصل آینده انجام داده‌ایم و برای سربلندی ملوان برنامه داریم. ما باید اصلاحات درستی را در این باشگاه انجام دهیم. ممکن است که در این اصلاحات خیلی‌ها کنار گذاشته شوند و خیلی ها هم دعوت به کار شوند. اگر ما کار را شروع کردیم لطفا کس دیگری چوب لای چرخ این باشگاه نگذارد. من دوست دارم ملوان را موفق کنم و به همین خاطر این‌جا هستم.