محسن یوسفی بازیکن تیم ملوان بقای این تیم در لیگ‌برتر را به حضور فیروز کریمی منوط می‌ داند.     […]

محسن یوسفی بازیکن تیم ملوان بقای این تیم در لیگ‌برتر را به حضور فیروز کریمی منوط می‌ داند.

 

 

یوسفی در گفت‌وگو با خبرنگار “ورزش سه” گفت: در دیدار با نفت‌ مسجد سلیمان تماشاگران ما ۹۰ دقیقه سرپا ایستاده بودند و بدون وقفه ما را تشویق کردند. اگر این بازی را نمی‌ بردیم قطعا سکته می‌ کردند.

سال سنگین ملوان
امسال سال سنگینی برای ملوان بود، ما پس از اتمام نیم فصل اول تنها با ۴ امتیاز در قعرجدول بودیم. ۳مربی عوض کردیم، بازیکنان تا می‌ آمدند خودشان را با تفکر یک مربی وقف دهند تغییر می‌ کرد. خدا را شکر با هر شرایطی بود ملوان را در لیگ‌برتر نگه داشتیم.

حواشی ملوان را فراموش کنیم و از بقا لذت ببریم
از ابتدای فصل همه در مورد حواشی ملوان صحبت می‌ کردند. ما سعی کردیم که در مورد این مسائل هیچ صحبتی نکنیم تا تیم هیچ حاشیه ای نداشته باشد تا نتیجه بگیرد و در لیگ‌برتر بماند. خدا را شکر الان که این اتفاق افتاد، بهتر است که دیگر درباره این مساله حرفی نزنیم تا همه از این لحظه ها لذت ببرند. اما از این به بعد بهتر است هر کسی حواسش را جمع کار خودش بکند.

بزرگترین دلیل ماندن ملوان حضور کریمی بود
به نظر من بزرگترین دلیل ماندن ما در لیگ‌برتر حضور آقای فیروز کریمی در ملوان بود. در پایان نیم فصل ما هیچ امیدی نداشتیم، حاضر بودیم حداقل به پلی آف برسیم. من فکر می‌ کنم حضور آقای کریمی فقط روحی روانی نبود و بحث فنی هم کاملا در ملوان مشهود بود.

نفت‌مسجدسلیمان ۹۰ دقیقه مقاوت کرد
درست است که نفت افتاد اما من به آقای مکوندی تبریک می‌ گویم که چنین تیم خوبی ساخته آنها تا دقیقه ۹۰ مقاومت کردند شاید باورتان نشود ما از دقیقه اول بازی تا پایان این دیدار یک نفس حمله می‌ کردیم و نفت در مقابل ما خیلی مقاومت کرد. خدا را شکر که ما توانستیم به گل برسیم، ملوان در لیگ ماند. حرف های زیادی در این فصل وجود داشت که حالا که ختم به خیر شده بهتر است در مورد آن حرفی نزنیم. قرارداد من با ملوان تمام است و نمی‌ دانم که فصل بعد در چه تیمی بازی خواهم کرد. هر چند که در ملوان خیلی راحت هستم.

 

منبع : ورزش۳