مهاجم ملوان ابراز تمایلش برای بازگشت به استقلال می گوید.     فرزاد حاتمی به “ورزش سه” می گوید استقلالی […]

مهاجم ملوان ابراز تمایلش برای بازگشت به استقلال می گوید.

 

 

فرزاد حاتمی به “ورزش سه” می گوید استقلالی که او در آن بازی می کرد ۸ بازیکن ملی پوش داشت ولی حالا خیلی از آنها در تیم های دیگر بازی می کنند.

نتایج ملوان متوسط بوده است
از وقتی که من به ملوان آمدم این تیم در رده آخر جدول رده بندی قرار داشت اما ما موفق شدیم این تیم را در لیگ برتر نگه داریم. روزی که ما به این تیم آمدیم ملوان ۱۱ امتیاز داشت اما حالا این تیم ۳۰ امتیازی است. نمی گویم نتایج ما عالی بود و فکر می کنم نتایج متوسطی گرفتیم.

آقای فیروز رهبر این تیم بوده است
بی تردید آقا فیروز کریمی نقش بسیار پررنگی در این نتایج داشته است چون او رهبر این تیم بوده است و با تلاش های ایشان ما توانستیم در لیگ برتر باقی بمانیم. شما شک نکنید شاید اگر آقای کریمی نبود ما نمی توانستیم از قعر جدول خود را جدا کنیم.

دعوت به اردوی تیم ملی
من زمانی که تیم ملی با کره جنوبی باشد ملی پوش بودم و در صعود تیم ملی به جام جهانی نقش داشتم. حتی در فولاد هم در اولین اردوی تیم ملی بعد از صعود به جام جهانی حضور داشتم اما به دلیل اشتباهاتم در انتخاب تیم هایم از تیم ملی دور شدم. امیدوارم این رفتن به تیم ملی دیگر برگشتی نداشته باشد.

استقلال خالی ستاره شده است
من فکر می کنم دلیل نتیجه نگرفتن استقلال در این فصل و البته در دربی خالی شدن این تیم از ستاره ها است. به هر حال درتیمی که من در آن بازی می کردم ستاره های زیادی حضورداشتند و ما موفق شدیم در آسیا هم نتایج خوبی بگیریم اما امسال استقلال اسکلت اصلی تیمش را از دست داده بود. حالا این تغییر بازیکن در یک تیم بعضی وقت ها جواب می دهد و بعضی از وقت ها هم نمی دهد.

فعلا به اردوی تیم ملی فکر می کنم
الان نمی خواهم در مورد پیشنهادهایم فکر کنم. می خواهم به اردوی تیم ملی بروم و بعد از آن در مورد انتخاب باشگاهم تصمیم می گیرم. دیگر دوست ندارم اشتباه کنم. می خواهم تیمی را انتخاب کنم که در آنجا موفق شوم و اتفاق های فصل گذشته برایم نیفتد.

امیرقلعه نویی باید دوباره به روزهای خوبش برگردد
خدا نکند که امیرقلعه نویی تمام شود و من امیدوار هستم که او باردیگر نشان بدهد که می تواند به روزهای خوبش برگردد و تیم هایی بسازد که دوباره مدعی باشند. هر انسانی روزی که فکر کند تمام شده از نظر من مرده است و خدا نکند که امیرقلعه نویی تمام شود.

قلعه نویی به گردن حق دارد
من آقای قلعه نویی را دوست دارم و او به گردن من حق دارد. البته او باعث شد من جام جهانی و جام جهانی را از دست بدهم. با این حال من حتی به حسین فرکی هم احترام می گذارم چون روزی شاگردش بوده ام.

دوست دارم به استقلال برگردم
بعد از اردوی تیم ملی می نشینم و با دوستانم در مورد بازگشت به استقلال مشورت می کنم. در تیم ملی که من حضور داشتم ۸ بازیکن استقلال حضور داشتند و من آن تیم را خیلی دوست داشتم . من دوست دارم به استقلال برگردم ولی الان هیچ پیشنهادی از استقلال ندارم.