اختصاصی – سید حسین حسینی که فصل خوبی را در ملوان پشت سر گذاشت و به دنبالِ آن از سوی […]

اختصاصی – سید حسین حسینی که فصل خوبی را در ملوان پشت سر گذاشت و به دنبالِ آن از سوی کارلوس کیروش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران به اردوی تیم ملی بزرگسالان دعوت شد ، در خصوص مصاحبه ای که اخیراً از وی به چاپ رسید توضیحاتی را در گفتگو با پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” ارائه کرد .


 

سید حسینی در گفتگو با پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” در خصوص بازی نفت مسجد سلیمان گفت : « بازی سختی بود و تیم حریف با تمام قوا به مصاف ما آمده بود و چند توپ را از روی خط دروازه بیرون کشیدند و وقتی گل زدیم از خوشحالی زیاد نمی دانستم چکار کنم و اشک می ریختم . بسیار خوشحالم که پس از یک فصل سخت و طاقت فرسا توانستیم در لیگ برتر بمانیم و نام بزرگ ملوان را مانند سالهای گذشته در سطح اول فوتبال ایران حفظ نماییم . »

وی در خصوص مصاحبه ای که اخیراً از قول وی به چاپ رسیده بود و گفته بود که سرباز تراکتورسازی است افزود: « واقعا منظور من این نبود که دوست دارم به تراکتورسازی بروم و متاسفانه از صحبتهایم بد برداشت شد و به این دلیل از هواداران ملوان عذرخواهی می کنم . منظور من این بود که فصل گذشته کد من برای خدمت سربازی برای تیم تراکتورسازی خورده بود و از آنجایی که خودم هم دوست داشتم در ملوان به فوتبالم ادامه دهم ، با تلاش های محمد حبیبی مربی ای که بسیار برایم زحمت کشید کار انتقالم برای ملوان انجام شد و توانستم به شهر انزلی بیایم ، اما در قوانین نظام وظیفه این انتقالها یک ساله است و در سال دوم باید تمدید شود و من زودتر این را گفتم که اگر باشگاه صلاح می داند زودتر به دنبال کار سربازی من باشد تا بتوانم باز هم در خدمت باشگاه ملوان و مردم خوب انزلی باشم ، زیرا از اینکه در کنار ملوان هستم بسیار خوشحالم و دوست ندارم از این تیم جدا شوم . »

حسینی در خصوص دعوتش به تیم ملی ادامه داد : « واقعا یکی از آرزوهایم بود و می دانم که این پیراهن را که ارزش فوق العاده ای برایم دارم از ملوان دارم و هرگز این موضوع را فراموش نخواهم کرد . مردم انزلی نهایت محبت را در سالی که گذشت به من داشتند و از حمایت های آنها بود که امروز توانستم به این مهم دست یابم و امیدوارم بتوانم نماینده ی شایسته ای برای آنها و ملوان در تیم ملی باشم . »

دروازه بان ملی پوش ملوان در پایان گفت : «در فصلی که گذشت با ملوان و مردم انزلی برای ملوان گریه کردیم و خندیدیم ، امیدوارم سال بعد هم سرباز ملوان باشم و تیم خوبی داشته باشیم تا این بار برای حضور در رده های بالای جدول بجنگیم و روزهای خوبی را برای هواداران رقم بزنیم . »

 

 

منبع : ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net