مدافع ملی‌پوش تیم ملوان گفت: از گلزنی علیپور در دربی ۸۰ پایتخت خوشحال شدم.         حسین کنعانی‌زادگان […]

مدافع ملی‌پوش تیم ملوان گفت: از گلزنی علیپور در دربی ۸۰ پایتخت خوشحال شدم.

 

 

 

 

حسین کنعانی‌زادگان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد دعوت شدن به تیم ملی گفت: پوشیدن پیراهن تیم ملی آرزوی هر ایرانی است، مخصوصا تیم ملی که هدایت آن را کی‌روش بر عهده دارد و توانست در جام جهانی مقابل رقیبان بزرگی چون آرژانتین خودنمایی کند تا نشان دهد که تیم ملی ایران هیچ چیز از تیم‌های بزرگ دنیا کم ندارد. امیدوارم که بتوانم بازیکن مفیدی برای تیم ملی باشم.

 

وی ادامه داد: من در ۲۱ سالگی افتخار دعوت شدن به تیم ملی را پیدا کردم البته از تیم ملی نونهالان تا نوجوانان و امید هم در تیم‌های ملی حضور داشتم و با دعوت به تیم بزرگسالان پرونده ملی من کامل شد. امیدوارم بتوانم پاسخ اعتماد کی‌روش و کادر فنی را بدهم که من را به تیم ملی دعوت کردند.

مدافع تیم ملوان در مورد اینکه در پست دفاع وسط باید با بازیکنانی چون سیدجلال حسینی و امیرحسین صادقی مبارزه کند،‌ گفت: خوشحالم که می‌توانم در کنار این بزرگان بازی کنم. من در ۱۹ سالگی در پرسپولیس بودم که سیدجلال حسینی و محسن بنگر از تیم سپاهان قهرمان به پرسپولیس آمدند و کمتر به من بازی رسید. بازی و تمرین در کنار این بزرگان می‌تواند تجربه خوبی برای من باشد.

 

کنعانی‌زادگان در مورد اینکه در نیم‌فصل اول کمتر در ملوان بازی کرد، گفت: در نیم‌فصل اول بیشتر به تمرینات تیم امید می‌رفتم و همین مسئله باعث گلایه نصرت ایراندوست سرمربی تیم ملوان شد. او به من می‌گفت اگر می‌خواهی در ملوان بازی کنی کمتر به تمرین تیم امید برو که من گفتم در صورت غیبت در تمرینات تیم امید ممکن است از بازی باشگاهی‌ام محروم شوم. به هر حال برای تیم امید ایران بازی می‌کردم نه تیم دیگری و خوشحالم که در نیم فصل دوم ملوان با حضور فیروز کریمی توانست جشن بقا در لیگ برتر را بگیرد و در حالی که ۶ امتیاز کمتر از نفت مسجدسلیمان داشتیم با حضور کریمی و مطلبی ملوان در لیگ برتر ماندگار شد.

 

 

 

وی در مورد اینکه فصل آینده هم در ملوان حضور خواهد داشت یا خیر،‌ گفت: بله من به خاطر خدمت سربازی‌ام یک فصل دیگر در ملوان هستم. زمانی که می‌خواستم تیم باشگاهی‌ام را به خاطر سربازی انتخاب کنم بین ملوان و تراکتورسازی، ملوان را انتخاب کردم زیرا می‌دانستم ملوان می‌تواند سکوی پرتاب باشد. مازیار زارع و پژمان نوری هم به من گفتند اگر بازیکنی بخواهد فوتبالش پیشرفت کند ملوان تیم مناسبی برای اوست. امیدوارم یک فصل دیگر در ملوان مفید باشم.

 

بازیکن سابق پرسپولیس در مورد پیروزی این تیم در دربی گفت: خوشحالم که تیم پرسپولیس پیروز شد. من در زمان دنیزلی، یحیی گل‌محمدی و ژوزه در پرسپولیس حضور داشتم و همچنین خوشحالم که علی علیپور گلزنی کرد چون با او در تیم ملی نوجوانان هم‌بازی بودم و از اینکه او توانست گل پیروزی پرسپولیس را بزند خیلی خوشحالم و به او و همه هواداران پرسپولیس و مجموعه این باشگاه این برد را تبریک می‌گویم.

 

منبع: فارس