به گزارش “ورزش سه” و به نقل از فارس، عزت الله پورقاز در مورد بقای ملوان در لیگ برتر، گفت: […]

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از فارس، عزت الله پورقاز در مورد بقای ملوان در لیگ برتر، گفت: روز عجیبی بود هرچه زدیم دروازه‌بان نفت گرفت و باید با ۵ گل به نفت می‌زدیم. وقتی هم شنیدیم استقلال خوزستان گلزنی کرده بازیکنان و هواداران ملوان چند دقیقه‌ای به کما رفتند و در نهایت خدا کمک کرد و در دقیقه ۹۰ گل پیروزی را به ثمر رساندیم. بندرانزلی مردم فوتبالدوست و فوتبال فهمی دارد و خوشحالم که تیم ملوان در لیگ برتر ماندگار شد و ما شرمنده هواداران نشدیم.

 

 

 

مدافع ملوان در مورد دعوت به تیم ملی گفت: از دعوت به تیم ملی خیلی خوشحالم و اولین مرتبه است که به تیم ملی بزرگسال دعوت شده‌ام البته زمانی که در رده جوانان بودم یکی دو با دست و شکسته به تیم ملی دعوت شدم. ان‌شالله از تجربیات بزرگترها استفاده کنم و بتوانم برای تیم ملی مفید و موثر واقع شوم.

 

وی ادامه داد: کی‌روش یک مربی بسیار بزرگ است مربی که در رئال مادرید و منچستریونایتد مربیگری کرده و کارنامه عالی دارد و می‌خواهم از این مربی و بازیکنان بزرگتر تیم ملی بیاموزم.

 

پورقاز در مورد فصل آینده گفت:در حال حاضر که باید چند روزی استراحت کنیم و من یک فصل دیگر با باشگاه ملوان قرارداد دارم اما نمی‌دانم برای فصل آینده با باشگاه به توافق می‌رسیم یا نه در حال حاضر ۵۰ درصد از مبلغ قرارداد فصل گذشته‌ام را طلبکارم.  در حال حاضر فکر و ذکرم بر روی تیم ملی است.