هافبک جوان و ایرانی تیم اتلتیکومادرید می‌گوید که از حضورش در لیست جدید تیم ملی ذوق زده شده است.   […]

هافبک جوان و ایرانی تیم اتلتیکومادرید می‌گوید که از حضورش در لیست جدید تیم ملی ذوق زده شده است.

 

 

به گزارش تسنیم، سعید عزت‌اللهی در خصوص دعوت شدنش به تیم ملی و قرار گرفتن نامش در لیست آماده‌باش کارلوس کی‌روش اظهار داشت: خیلی خوشحالم و از این بابت فقط خداراشکر می‌کنم که توانستم مزد زحماتم را از کارلوس کی‌روش بگیرم.

 

 

وی افزود: از سرمربی و اعضای کادرفنی تیم ملی تشکر می‌کنم که عملکردم در اتلتیکومادرید را زیر نظر داشتند و خوشحالم که کی‌روش در سن ۱۸ سالگی به من اعتماد کرده است. امیدوارم بتوانم جواب اعتماد او را به خوبی بدهم.

 

 

هافبک تیم فوتبال اتلتیکومادرید C درباره رسیدنش به هدفی که پیش از این گفته بود، خاطرنشان کرد: قبلاً هم گفته بودم با ماندن کی‌روش و با توجه به اینکه او اهمیت زیادی به بازیکنان جوان و لژیونر می‌دهد، می‌خواهم با تلاش خودم را به تیم ملی برسانم. از روز اولی که به اسپانیا آمدم و با اتلتیکومادرید قرارداد بستم تمام هدفم همین بود و خوشحالم که نامم در لیست تیم ملی قرار گرفته است. امیدوارم بتوانم در تمرینات تیم ملی شرکت کنم و از نزدیک خودم را به کی‌روش نشان دهم تا جواب اعتماد او را با تمرین و سختکوشی بدهم.

 

 

عزت‌اللهی که از دعوت به تیم ملی بسیار خوشحال بود پیش از اینکه تمرین اتلتیکومادرید آغاز شود، گفت: اکنون بسیار ذوق‌زده‌ام و واقعاً نمی‌دانم چه چیزی باید بگویم. فقط خداراشکر می‌کنم.