سرمربی تیم فوتبال ملوان با بیان اینکه پیروزی ملوان را به مردم انزلی تقدیم می‌کنم، گفت:ملوان برای فصل آینده لیگ […]

سرمربی تیم فوتبال ملوان با بیان اینکه پیروزی ملوان را به مردم انزلی تقدیم می‌کنم، گفت:ملوان برای فصل آینده لیگ برتر نیازمند ترمیم است.

 

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم از انزلی، فیروز کریمی دقایقی پیش در جمع خبرنگاران با تبریک مبعث رسول اکرم(ص)، اظهار داشت: بازی بسیار سنگینی بود، یک طرفی ماندگاری بود و یک‌طرف دیگر پلی‌آف که توانستیم به حقمان برسیم.

 

وی با بیان اینکه این پیروزی را به مردم انزلی تقدیم می‌کنم، افزود: سیروس محجوب مالک ملوان تک و تنها این تیم را در لیگ نگه داشت و امیدوارم استاندار گیلان که امروز در رختکن ملوان حضور یافت نیز از ملوان بیش از گذشته حمایت کند.

 

سرمربی ملوان انزلی با اشاره به عزم عمومی گیلانی‌ها برای حمایت از ملوان، گفت: در بازی‌های گذشته خوب بازی کردیم و کمی فقط بدشانس بودیم و جزو شش تیم برتر لیگ برتر در نیم فصل دوم بودیم.

 

کریمی با بیان اینکه ملوان نیازمند ترمیم است، تصریح کرد: در حالیکه داشتم نتایج سایر بازی‌ها را می‌پرسیدم، ملوان گل برتری را زد و شکرگزار رحمت خداوند متعال هستم.

 

وی با تأکید بر اینکه ملوان در فوتبال ایران دارای جایگاه بالایی است، خاطرنشان کرد: ملوان موقعیت‌های زیادی داشت و به حق خود برای ماندن در لیگ‌برتر رسید.