سرمربی نفت مسجدسلیمان مدعی شد تیمش با بازیکنان لیگ استانی در لیگ برتر بازی کرده است.     به گزارش […]

سرمربی نفت مسجدسلیمان مدعی شد تیمش با بازیکنان لیگ استانی در لیگ برتر بازی کرده است.

 

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم از انزلی، بهروز مکوندی دقایقی پیش در جمع خبرنگاران پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل ملوان بندرانزلی، اظهار داشت: ملوانی‌ها فشار زیادی روی تیم نفت آوردند.

 

وی با بیان اینکه جوانمردانه فوتبال بازی کردیم و اگر ملوان پیروز شد به خاطر توانش بود، تأکید کرد: دیدار ملوان – نفت بازی جوانمردانه‌ای بود و فوتبال پاکی را ارائه کردیم.

 

این مربی جوان همچنین افزود: بازیکنان نفت مسجدسلیمان قابل مقایسه با بازیکنان ملوان و تیم‌های بزرگ نیستند.

 

سرمربی نفت مسجدسلیمان با بیان اینکه داور این دیدار قضاوت خوبی نداشت و به ضرر هر دو تیم سوت زد، گفت: بهتر بود داور بهتری برای این دیدار انتخاب می‌شد تا روند بازی کیفی‌تر ادامه می‌یافت.

 

مکوندی با اشاره به حضور نفت مسجدسلیمان در لیگ برتر برای اولین بار، تصریح کرد: بازیکنان‌مان در جو ورزشگاه بندرانزلی بودند و نتوانستند در این دیدار به پیروزی برسند.

 

وی با بیان اینکه ملوان دارای هواداران بسیار ارزشمندی است، اظهار داشت: بازیکنان ملوان امروز مزد هواداران ملوان را دادند و اگر بازیکنم به هواداران بی‌احترامی کرده عذرخواهی می‌کنم.

 

سرمربی نفت مسجدسلیمان با اشاره به اینکه پیشنهادات فصل آینده را برای مربیگری بررسی می‌کنم، افزود: نفت مسجدسلیمان تیم جوانی بود و با بازیکنان لیگ استانی در لیگ برتر بازی کردیم.

 

مکوندی با بیان اینکه اعتقاد به جوان‌گرایی در کنار استفاده از بازیکنان با تجربه دارد، گفت: افتخار دارم که با برنامه بازی کردیم ولی بضاعت نفت در همین حد بود و به لیگ دسته نخست سقوط کردیم.

 

وی با تأکید بر اینکه برنامه‌ریزی یک اصل است، تصریح کرد: تغییر در برنامه‌ریزی‌ها صحیح نیست و امیدوارم برنامه‌ریزان به این مسئله توجه کنند.