رهنما: ملوان هرگز به دسته پائین ترسقوط نخواهد کرد

تیم مدیریتی و بازیکنان متعصب ملوان بندرانزلی در حضور یکپارچه وبی نظیر گیلانیان با احساس ، شکوه پایداری و مانایی […]

تیم مدیریتی و بازیکنان متعصب ملوان بندرانزلی در حضور یکپارچه وبی نظیر گیلانیان با احساس ، شکوه پایداری و مانایی قوی سپید را در آخرین ایستگاه لیگ برتر به نمایش خواهند گذاشت .

 

 

 

 

مسعود رهنما، مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان، در گفتگو با خبرگزاری برنا در این استان با تاکید براین نکته که تیم ملوان بندرانزلی نماینده همیشه استوار گیلان در رقابت های لیگ برتر هرگز به دسته پائین تر سقوط نخواهد کرد، از زحمات و تلاش های  تیم مدیریتی و بازیکنان شجاع ملوان بندرانزلی تمجید کرد و گفت: اگرچه گیلان همواره در سال های گذشته از جهت توسعه زیرساخت ها و اعتبارات عمرانی و ورزشی به آنچه که شایسته افتخارآفرینی هایش در عرصه های ملی بوده، نرسیده اما این اعتقاد راسخ در قلب رئوف تک تک گیلانیان است که برغم این ناملایمات ساختاری، از تلاش و مبارزه سخت و بی امان برای اثبات اقتدار و عظمت ملی دست نکشیده و همواره برای غرور محلی و ملی از جان مایه خواهد گذاشت.

 

رهنما که از نام آوران تاریخ ورزش کشور محسوب می شود، حمایت های بی دریغ سیروس محجوب، مالک تیم ملوان بندرانزلی، در کنار سخت کوشی و پایمردی بازیکنان و هواداران این تیم را به عنوان برگی برنده در تثبیت اقتدار ورزش گیلان ارزیابی کرد و گفت: جامعه ورزش گیلان با حضوری بی نظیر در ورزشگاه تختی بندر انزلی در دیدار آخر مقابل نفت مسجدسلیمان، وحدت، یکپارچگی و اتحاد را در دستیابی به آنچه که حداقل های یک آرمان بلند است فریاد خواهند زد.

 

رهنما، انزلی را اکسیر و کیمیای توسعه استان در اغلب رشته های ورزشی  برشمرد و گفت: این شهرستان به تنهایی قابلیت رقابت با بسیاری از استان های کشور را در کسب عناوین برتر در میادین و آوردگاه های بین المللی داراست.

 

وی تبلور این توانمندی های منحصر به فرد را در نگاه متفاوت وزارت و دولت به شهرستان انزلی و استان گیلان دانست و یادآور شد : حق گیلان، نه اینکه ماندن ملوان بندرانزلی در لیگ برتر است، که استان گیلان با برخورداری از استعدادهای فوق العاده در اغلب رشته های ورزشی، در صورت بهره مندی از اعتبارات و امکاناتی که شایسته آن است بسیار فراتر از وضعیت موجود در کشور و عرصه های بین المللی جولان خواهد داد.

 

رهنما بار دیگر به این نکته اساسی اشاره کرد که گیلان در رقابتی نابرابر از جهت اعتبارات ورزشی و توسعه زیرساخت ها، به تقابل با غول های اقتصادی کشور برخاسته و برغم این تنگناه ها،  همواره در ردیف ۳ الی ۵ استان برتر کشور از جهت مدال آوری بوده است.

 

وی در پایان افزود: محجوب با توجه با کاستی ها و منابع محدود و زیر ساخت های نامناسب به تقابل با تیم های فوتبال سرمایه دار و قوی مالی لیگ برتر پرداخت که جای قدردانی دارد و ورزش استان به وی بدهکار است.

 

منبع: برنا

دیدگاه هواداران درباره این مطلب

ارسال دیدگاه برای کاربران غیرعضو

*

code