ملوان میزبان نفت مسجد سلیمان است.         درباره ی بازی:   در هفته ی سی ام از […]

ملوان میزبان نفت مسجد سلیمان است.

 

 

 

 

درباره ی بازی:

 

در هفته ی سی ام از چهاردهمین دوره ی رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیج فارس، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی میزبان تیم سقوط کرده ی نفت مسجد سلیمان خواهد بود. این بازی روز جمعه ۲۵ اردیبهشت ۹۴ ساعت ۱۹:۳۰ در استادیوم تختی بندرانزلی برگزار خواهد شد. قضاوت این دیدار بر عهده ی محمد ملکی است.

 

اسامی بازیکنان دعوت شده ی ملوان برای دیدار با نفت مسجد سلیمان:

 

 

ترکیب احتمالی دو تیم:

 

 

 

غایب ها:

 

ملوان در این دیدار بازیکن مصدوم یا محروم شاخصی ندارد اما تیم نفت مسجد سلیمان با غیبت ۷ بازیکن خود مواجه است. کیوان امرایی، میلاد جعفری و حامد محمودی مصدوم هستند. سعید سالارزاده، حمید بوحمدان، محمود تیغ‌نورد هم به دلیل محرومیت نمی‌توانند تیم نفت مسجد سلیمان را در بازی با ملوان همراهی کنند. رضا کرم‌الله مهاجم تیم هم همراه تیم ملی جوانان در اردوی ایتالیا به سر می‌برد.

 

رو در رو:

 

از آنجایی که این اولین سال حضور تیم نفت مسجد سلیمان در لیگ برتر بود تنها مصاف قبلی دو تیم دیدار رفت بود که ملوان در خانه ی نفت بازی را با نتیجه ی ۳ بر ۲ به آنها واگذار کرد.

 

 

جایگاه:

 

جایگاه دو تیم در جدول رده بندی لیگ برتر به همراه تعداد بازی(P) ، برد(W)، مساوی(D)، باخت(L)، گل زده(GF)، گل خورده(GA)، تفاضل گل(GD) و امتیاز(Pts) در جدول زیر آمده است. همچنین وضعیت نتیجه گیری دو تیم در ۵ بازی اخیرشان در لیگ برتر را نیز در ستون سمت راست ملاحظه می کنید.

 

 

 

نکات بازی:

 

ملوان با پیروزی در این دیدار بدون توجه به نتایج سایر بازیها در لیگ ماندگار خواهد شد و در بدترین حالت در صورت عدم کسب پیروزی به پلی آف می رود.

نکات بیشتر از این بازی را در تصویر زیر ملاحظه می کنید:

 

 

پخش زنده:

 

این دیدار به طور زنده از شبکه استانی باران پخش خواهد شد.

 

پیش بینی شما از نتیجه ی این دیدار چیست ؟ نظرات خود را با ما و سایر ملوانی ها در میان بگذارید..

 


منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)