دروازه‌بان جوان ملوان انزلی، با اشاره به بازی با نفت مسجدسلیمان، گفت: سقوط نفت به لیگ یک باعث نمی‌شود بازی […]

دروازه‌بان جوان ملوان انزلی، با اشاره به بازی با نفت مسجدسلیمان، گفت: سقوط نفت به لیگ یک باعث نمی‌شود بازی آسانی مقابل آن‌ها داشته باشیم.

سید حسین حسینی در گفت‌و‌گو با ایسنا، بازی با نفت مسجد سلیمان را آسان ندانست و ادامه داد: برای بقا در لیگ برتر باید نفت مسجد سلیمان را ببریم. این تیم هم شرایط خاص خودش را دارد چرا که به لیگ دسته یک سقوط کرده‌ و احتمال دارد با جوانانش در این بازی حاضر شود که از انگیزه بیشتری برخوردارند. این کار را برای ما سخت می‌کند. ما هم ملوان هستیم و مردم انزلی از ما حمایت می‌کنند. انشالله که با برد تیم، در لیگ برتر می‌مانیم.

 

وی با بیان اینکه در نیم‌فصل دوم به حقش رسیده است، تاکید کرد: از ابتدای فصل، تمام تلاشم حضور در ترکیب تیم بود. در نیم فصل نخست چند بازی هم انجام دادم و در چند مورد با مصدومیت بینی و مچ در زمین حاضر شدم. بعد از این مصدومیت به تمرینات برگشتم و در شرایط روحی و روانی خوبی قرار گرفتم.

 

دروازه‌بان ملوان با اشاره به دوستی نزدیک با ایمان صادقی، گفت: با ایمان هم‌اتاقی هستم و هیچ‌گاه به حضور نیافتن در ترکیب ثابت اعتراض نداشته‌ایم. حضور من و ایمان درون دروازه به صلاحدید کادر‌فنی است و در بازی بعد هم مربیان انتخاب می‌کند که چه کسی در درون دروازه حاضر شود.

 

حسینی با اشاره به حضور فیروز کریمی در ملوان، اظهار کرد: در پایان نیم‌فصل نخست شش امتیاز از رقبا عقب بودیم اما با حضور کریمی توانستیم اختلاف امتیازات را جبران کنیم. نشان داده‌ایم به سختی در انزلی به حریفان امتیاز می‌دهیم و این موضوع را به فال نیک می‌گیریم.

 

وی تعطیلات سی‌روزه در سال جدید را به ضرر تیمش دانست و افزود: با آغاز نیم‌فصل، شرایط خوبی داشتیم و از لحاظ روحی و روانی در وضعیت خوبی بسر می‌بردیم. بعد از بازی با سایپا که به تعویق افتاده بود نتوانستیم روند مثبت‌مان را ادامه دهیم و تا حدودی در منطقه خطر قرار گرفتیم. بدون شک اگر قبل از عید این بازی برگزار می‌شد به سود ما بود.

 

سنگربان جوان این تیم درباره تغییرات نیم‌فصل دوم ملوان و اضافه شدن چند بازیکن، گفت: نوری و چند بازیکن دیگر مانند فرزاد حاتمی به تیم ما اضافه شدند و روحیه تیمی ملوان را بالا بردند. آنها در بازی‌های اخیر هم نشان داده‌اند که برای موفقیت تلاش بسیاری انجام می‌دهند.

 

منبع : ایسنا