اختصاصی- تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در هفته ی بیست و نهم لیگ برتر به مصاف ذوب آهن اصفهان رفت.   […]

اختصاصی- تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در هفته ی بیست و نهم لیگ برتر به مصاف ذوب آهن اصفهان رفت.

 

 

به گزارش پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” حواشی این دیدار را در ادامه ی مطلب ملاحظه می کنید.

 

– در حالی که این دیدار در فاصله ی ۲ هفته مانده به پایان لیگ برتر و در شرایط بحرانی ملوان در جدول رده بندی برگزار می شد باشگاه ملوان هیچ گونه امکاناتی برای انتقال هواداران به اصفهان در نظر نگرفته بود. تعداد ۵ اتومبیل هواداران ملوان با هزینه ی شخصی برای حمایت از قوهای سپید انزلی به اصفهان رفته بودند. آنها پیش از بازی با حضور در محل هتل ملوانان موجبات دلگرمی آنها را فراهم کردند. آنها همچنین در حالی که پرچم های سپید ملوان را در دست داشتند اتوبوس ملوان را تا استادیوم فولاد شهر اسکورت کردند.

 

– سید جواد هاشمی بازیگر محبوب انزلیچی در محل اردوی ملوان در هتل ماهان اصفهان حاضر شد و با برخی بازیکنان و هواداران ملوان گفتگو کرد و عکس یادگاری گرفت. وی که برای اجرای نمایش تئاتر به اصفهان سفر کرده است به افراد حاضر در هتل و گروه همراهش تاکید می‌کرد که انزلیچی و ملوانی ست و دوست دارد بازی امروز ملوان مقابل ذوب آهن را از نزدیک ببیند ، اما به دلیل تداخل ساعت برگزاری تئاتر و این بازی نمی‌تواند برای تشویق تیم محبوبش در استادیوم حاضر شود. اما او با وجود مشغله کاری به استادیوم آمد و ۹۰ دقیقه بازی ملوان را در کنار هواداران ملوان تماشا کرد.

 

– هوادارن ذوب آهن پیش از بازی و در بین دو نیمه ی این دیدار به خوبی از هواداران ملون پذیرایی کردند.

 

– پیش از آغاز این دیدار باشگاه ذوب آهن اصفهان از فیروز کریمی سرمربی ملوان که فصل گذشته این تیم را در لیگ برتر ابقا کرد تجلیل کردند. هواداران ذوب آهن نیز در طول بازی بارها وی را تشویق کردند.

 

– سید جلال رافخایی، فرید مختاری و حسین کنعانی پیش از آغاز این دیدار به سمت نیمکت ذوب آهن و یحیی گل محمدی رفتند و با کادرفنی و نیمکت نشینان ذوب آهن خوش و بش کردند.

 

– در حالی که کاروان ملوان بدون سرپرست و اتوبوس اختصاصی به اصفهان رفته بود نیروی دریایی اتوبوسی به همراه سرپرست این تیم محمد بادافره به اصفهان فرستاد که وی امروز به جمع ملوانی ها ملحق شد.

 

– هواداران ملوان ۹۰ دقیقه بی امان به تشویق قوهای سپید پرداختند. آنها حتی بعد از شکست این تیم آنها را با شعار “ملوان با تعصب” تشویق کردند و از آنها خواستند هفته ی آینده با پیروزی برابر نفت مسجد سلیمان جشن بقای ملوان را در استادیوم تختی انزلی بر پا کنند.

 

– هوادارن ملوان در طول بازی از طریق اینترنت نتیجه ی بازی پیکان-راه آهن و سایپا-استقلال صنعتی را پیگیری می کردند.
ملوان در این دیدار با نتیجه ی ۲ بر صفر از ذوب آهن اصفهان شکست خورد.

 

منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)