مهدی تارتار مدعی شده در فوتبال ایران ناپاکی وجود دارد و به شدت به دنبال پیگیری مسائل اتفاق افتاده در […]

مهدی تارتار مدعی شده در فوتبال ایران ناپاکی وجود دارد و به شدت به دنبال پیگیری مسائل اتفاق افتاده در دیدار تیمش برابر نفت تهران است.

 

 

به گزارش “ورزش سه”، سرمربی صبای قم به شدت از اتفاقات رخ داده در دیدار تیمش برابر نفت تهران ناراحت است و در این بین سیروس محجوب به عنوان مالک باشگاه ملوان معتقد است باید صحبت‌های تارتار را جدی گرفت و به بررسی آن پرداخت.

مالک باشگاه ملوان در این ارتباط به “ورزش سه”، گفت: حرف‌های آقای تارتار به عنوان مربی‌ای باشرف و صادق را باید شنید و البته مسوولان باید آن را جدی بگیرند و پیگیری کنند.

وی ادامه داد: اتفاقاتی در این هفته رخ داد که باعث نگرانی اهالی فوتبال شد و همه به دنبال این هستند که برای یک بار هم که شده چاره‌ای برای آن اندیشیده شود و مسائل را برطرف کنند. این به یک کار انقلابی نیاز دارد و باید تیم ها و افرادی که باعث ناپاکی فوتبال می‌شوند را تحریم کرد و بیش از این مردم را نگران نکرد.

محجوب در ادامه در پاسخ به اینکه علی کفاشیان مدعی شده کسانی که مدرک دارند باید آن را ارائه کنند و بدون مدرک نباید حرفی زد گفت: چرا به مسائل ساده نگاه می‌کنید؟ مگر می‌شود کسی فساد انجام دهد و در این رابطه مدرکی از خود به جا بگذارد؟ ناپاکی مدرک نمی‌خواهد بلکه به کار بردن افراد کارشناسان و خبره را می‌طلبد و فدراسیون باید با بکار‌ گیری این افراد نگرانی تیم‌ها را برطرف کند.

مالک باشگاه ملوان در پایان گفت: مطمئن باشید در پایان لیگ حقایقی را در این ارتباط و در مجمع فدراسیون فوتبال خواهم گفت و امیدوارم فوتبال ایران در مسیر پاک خود قرار گیرد و مردم از آن لذت ببرند. فقط امیدوارم در این برهه حرف‌های مهدی تارتار جدی گرفته شود و مسوولان آن را پیگیری کنند.