یحیی گل‌محمدی سرمربی ذوب‌آهن در گفت‌وگو با خبرنگاران اعلام کرد که تیمش به هیچ وجه بعد از دهم خرداد در […]

یحیی گل‌محمدی سرمربی ذوب‌آهن در گفت‌وگو با خبرنگاران اعلام کرد که تیمش به هیچ وجه بعد از دهم خرداد در فینال جام‌حذفی مقاب نفت به میدان نخواهد رفت.گ

 

 

به گزارش “ورزش سه” از سالن کنفرانس فولادشهر گل‌محمدی با تمجید از تیمش گفت: تقریبا می توان گفت که شاهد بازی یک طرفه‌ای بودیم امروز بازی خوبی انجام دادیم و برای سه امتیاز تلاش کردیم، از بچه ها تشکر می کنم که بازی خوبی ارائه دادند، در حمله تنوع خوبی داشتیم و توانستیم از ارسال و عمق به موقعیت برسیم و مستحق گرفتن سه امتیاز بودیم.ما هنوز یک گام دیگر در پیش داریم و اگر بتوانیم در هفته آخر یک مساوی بگیریم سهمیه را کسب خواهیم کرد

 

وی در مورد عملکرد حدادی فر بیان کرد: با بودن قاسم تیکی تاکا را راحت تر انجام می دهیم، وجود قاسم برای هر تیم غنیمت است. ذوب آهن با وجود حدادی فر راحت و روان حرکت می کند او بازیکن مهمی برای تیم ماست و دور و نزدیک را به خوبی می بیند. درصد زیادی از عملکرد تیم به خاطر نوع بازی اوست اما بچه ها در قالب خوبی جای گرفته اند و درک بسیار زیادی از یکدیگر دارند.

 

وی در مورد تاریخ فینال جام حذفی گفت: نظر شخصی من این است که قطعا بعد از دهم خرداد بازی نخواهیم کرد و اگر هیات مدیره این مساله را قبول کند این اتفاق خواهد افتاد چون ما روی تاریخ اولیه برنامه ریزی کرده ایم و فدراسیون هم می دانست که احتمال صعود نفت و بازی در مرحله حذفی وجود دارد. بنابراین باید از قبل برنامه ریزی های لازم را انجام می داد.

 

گل محمدی ادامه داد: روز دوشنبه ساعت ۱۴ بعد از ظهر با مسئولان سازمان لیگ و نفت تهران جلسه داریم و احتمالا تکلیف این بازی هم مشخص می شود.

 

وی در مورد پیش بینی نام قهرمان لیگ گفت: تراکتورسازی با یک برد قهرمان می شود و شانس خوبی دارد البته مساوی هم باعث قهرمانی سپاهان می شود اما نظر شخصی من این است که تراکتور شانس بیشتری دارد.

 

سرمربی ذوب آهن در مورد پیش بینی داربی تهران هم گفت: من در داربی های زیادی بازی کردم و حتی گل صدم داربی را هم زدم اما فکر می کنم پرسپولیس شرایط بهتری دارد چون بازی رفت را هم برده است و با روحیه بهتری مقابل استقلال به میدان می‌رود، آرزوی قلبی من برد پرسپولیس است و امیدوارم که هواداران با حضور پرتعداد خود به برتری پرسپولیس کمک کنند.