مربی تیم فوتبال سایپا گفت:اگر در سایپا ماندیم فصل بسیار خوبی در این تیم پیش روی ما خواهد بود. فرهاد […]

مربی تیم فوتبال سایپا گفت:اگر در سایپا ماندیم فصل بسیار خوبی در این تیم پیش روی ما خواهد بود.

فرهاد پورغلامی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر استقلال خوزستان اظهار داشت: در حال حاضر شرایط در انتها و بالای جدول بسیار حساس است و همین مساله سبب می شود برابر استقلال خوزستان کار سختی پیش رو داشته باشیم. استقلال خوزستان تیمی است که بازی خوبی انجام می دهد و ما پس از مسابقه ای که مقابل راه آهن انجام دادیم خیلی تلاش کردیم شرایط را به حالت ایده آل برگردانیم و الان هم به دنبال این هستیم سه امتیاز مسابقه را از آن خود کنیم. در طول تمرینات این هفته بچه ها بسیار باانگیزه بودند و این مساله ما را خیلی امیدوار کرده است.


وی ادامه داد: هر چند در بازی مقابل پرسپولیس و راه آهن نتیجه نگرفتیم اما امیدوارم با همان جسارتی که قبلا از تیم دیده بودیم این بار هم چنین باشد و نتیجه بگیریم.


مربی سایپا درباره جلسه میان جلالی با مدیرعامل باشگاه و اینکه آینده جلالی در این باشگاه به کجا رسیده است گفت:جلسه ای که رضایی و جلالی داشتند بسیار خوبی بود. قرارداد جلالی سه ساله و قرارداد من تمام شده است. ما بستر خیلی خوبی در سایپا به وجود آوردیم و امیدوارم فصل بعدی فصل درو کردن باشد.اگر در سایپا ماندیم فصل بسیار خوبی در این تیم پیش روی ما خواهد بود.


مربی تیم فوتبال سایپا در خصوص محروم و مصدوم تیمش بیان داشت: مسعود ابراهیم زاده و رکابی از مصدومان تیم ما هستند و حامد شیری هم محروم تیم ما است.


پورغلامی درباره دیدار تیمش مقابل استقلال خوزستان و اینکه اگر تیمش در این بازی به پیروزی برسد برای ملوان اتفاق مثبتی خواهد بود گفت: بازی با استقلال بازی سختی است. ما نیم نگاهی به بازی ملوان هم داریم و با بچه ها هم صحبت کردیم ان شاءالله سه امتیاز را به دست بیاوریم تا برای ملوان هم مناسب باشد.