شاگردان لوئیز انریکه موفق شدند در دیدار رفت مقابل بایرن‌مونیخ به پیروزی برسند.     به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم […]

شاگردان لوئیز انریکه موفق شدند در دیدار رفت مقابل بایرن‌مونیخ به پیروزی برسند.

 

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال بارسلونا چهارشنبه شب در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه نیوکمپ از بایرن‌مونیخ پذیرایی کرد و موفق شد با نتیجه ۳  بر صفر به پیروزی برسد. مسی در دقایق ۷۷ و ۸۰ و نیمار در دقیقه ۳+۹۰ گل‌های بارسا را به ثمر رساند.

 

آبی‌واناری پوشان کاتالان که در این دیدار کارشان را با سرعت بالایی نسبت به بایرن‌مونیخ آغاز کرده بودند در ابتدای نیمه نخست نتوانستند از موقعیت‌های ایجاد شده بهره‌ای ببرند تا شاگردان پپ گواردیولا بازی را آرام کرده و حملاتی رو روی دورازه بارسا ترتیب دهند. هرچند تلاش دو تیم در نیمه نخست نتیجه‌ای نداشت تا انریکه و گواردیولا شاگردان خود را با نتیجه تساوی بدون گل به رختکن ببرند.

 

در نیمه دوم بارسلونا تعداد حملات خود را بیشتر کرد و البته با احتیاط بیشتری به سمت دروازه بایرن‌مونیخ حمله می‌کرد. لیونل مسی در فرصتی مناسب از پشت محوطه جریمه اقدام به شوتزنی و در دقیقه ۷۷ گل اول خودش و بارسلونا را وارد دروازه مانوئل نویر کرد. ستاره آرژانتینی آبی‌واناری پوشان یک بار دیگر از تکنیک بالای خود استفاده کرد در دقیقه ۸۰ و پس از محو کردن بواتنگ با یک ضربه چیپ که با پای راست زد، توانست بار دیگر توپ را به تور دروازه بایرن‌مونیخ بدوزد. در سومین دقیقه وقت‌های اضافه نیمار برای بار سوم دروازه‌ بایرن مونیخ را باز کرد تا شاگردان گواردیولا با شکستی سنگین به خانه برگردند.

 

دیدار برگشت این دو تیم سه‌شنبه هفته آینده در ورزشگاه آلیانز آره‌نای شهر مونیخ برگزار خواهد شد.