تیم فوتبال پرسپولیس با شکست بنیادکار ازبکستان حریف تیم الهلال در مرحله حذفی شد.     به گزارش خبرگزاری تسنیم، […]

تیم فوتبال پرسپولیس با شکست بنیادکار ازبکستان حریف تیم الهلال در مرحله حذفی شد.

 

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال پرسپولیس در آخرین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در گروه A از ساعت ۲۰:۳۵ امشب (چهارشنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف بنیادکار ازبکستان رفت و موفق شد حریف ازبک خود را با نتیجه ۲ بر یک شکست دهد.

 

برای پرسپولیس در این دیدار محمد نوری (۴۹) از روی نقطه پنالتی و ژورا بائف (۷۲) گل به خودی، گل زدند و سردار رشیدف (۶۱) تنها گل تیم بنیادکار را به ثمر رساند.

 

پرسپولیس در نیمه اول این دیدار بیشتر سعی در کنترل حریف خود داشت و رو به بازی انتحاری نیاورد اما با شروع نیمه دوم شاهد بازی کاملا هجومی از سوی شاگردان برانکو ایوانکوویچ بودیم. پرسپولیس در این نیمه خیلی زود مزد حملات خود را گرفت و مهدی طارمی در محوطه جریمه تیم بنیادکار روی خطای مسلم دروازه‌بان این تیم متوقف شد و محمد نوری توانست در دقیقه ۴۹ از روی نقطه پنالتی تیمش را به گل برساند.

 

در ادامه پرسپولیس دلخوش به یک گل، بیشتر به حفظ نتیجه روی آورد و همین موضوع باعث شد بازیکنان بنیادکار بر بازی مسلط شده و بعد از چند حمله خطرناک در نهایت به گل تساوی دست یابد.

 

تساوی در خانه و آن هم مقابل یکصد هزار تماشاگر آن چیزی نبود که پرسپولیس به دنبالش بود و به این خاطر سرخپوشان بعد از دریافت گل مجدد رو به بازی هجمومی آوردند و زمان زیادی نگذشت که با اشتباه مدافع حریف به گل دوم دست پیدا کردند. در ادامه شاهد بازی خوب و منطقی شاگردان برانکو بودیم تا نماینده کشورمان برنده این دیدار خانگی و کسب ۳ امتیاز دیگر باشد.

 

پرسپولیس با شکست بنیادکار ۱۲ امتیازی شد و در رده دوم قرار گرفت تا در مرحله حذفی حریف الهلال عربستان شود.