اختصاصی – روز یکشنبه یکی از حساس ترین دیدارهای تاریخ باشگاه ملوان در دیار زاینده رود برگزار میگردد. جایی که […]

اختصاصی – روز یکشنبه یکی از حساس ترین دیدارهای تاریخ باشگاه ملوان در دیار زاینده رود برگزار میگردد. جایی که قوهای سپید انزلی به مصاف تیم آماده این روزهای فوتبال ایران یعنی ذوب آهن میرود.

 


به گزارش پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” ، ملوانان که با کسب تساوی مقابل فولاد راه خود را برای بقاء دشوارتر می بینند با امید کسب امتیاز از این دیدار به میدان پا خواهند گذاشت با توجه به اینکه قوهای سپید همواره در آزمونهای سخت و نفسگیر سربلند بیرون می آیند لذا برای این بازی نیاز به حمایت و نفسهای گرم هوادارانش دارد.

خبرهای رسیده حاکی از آن است که باشگاه ملوان برنامه ای برای اعزام هواداران به اصفهان ندارد بهمین خاطر تعدادی از هواداران قصد دارند با ماشینهای شخصی خود را به اصفهان رسانده تا یار و یاور تنها نماینده خطه شمال کشور در لیگ برتر باشند.

از اینرو از همه گیلانیهای باغیرت و انزلیچیهای مقیم استان اصفهان و استانهای همجوار مانند تهران و قم و فارس و …که به دلایل مختلف مانند تحصیل و کسب و کار و غیره ساکن هستند دعوت میکنیم تا خود را به ورزشگاه فولاد شهر اصفهان رسانده تا با حمایت جانانه و حضور دلگرم کننده شان یار دوازدهم قدرتمندی برای قوهای سپید ایران باشند تا انشاء الله با دعای خیر هواداران پرشور و متعصب ملوان و حضور نمایندگانشان در بازی روز یکشنبه و جنگندگی و جانفشانی کادرفنی و بازیکنان غیرتمند ، شاهد پرواز قوهای زیبا برفراز زاینده رود باشیم .

وعده ما یکشنبه ، بیستم اردیبهشت ماه ، اصفهان ، ورزشگاه فولادشهر

به امید پرواز قوی سپید بر فراز زنده رود

 

منبع : ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net