هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: ملوان تیم خوب و جنگنده‌ای است که خطر سقوط را تا حدودی احساس می‌کند و […]

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: ملوان تیم خوب و جنگنده‌ای است که خطر سقوط را تا حدودی احساس می‌کند و به همین دلیل کار آسانی برابر این تیم نخواهیم داشت.

 

 

به گزارش ایسنا، محمدرضا عباسی اظهارکرد: مصدومیتم خیلی بهتر شده و امیدوارم بتوانیم در بازی یکشنبه با دست پر از زمین خارج شویم و ملوان را با شکست بدرقه کنیم.

 

وی با بیان ایکه باید از شرایط میزبانی نهایت استفاده را ببرند، افزود: به هر حال بازی در اصفهان است و هواداران توقع برد قاطع از تیم را دارند. بنابراین با دقت هر چه تمام‌تر و با تلاش مضاعف باید برنده از زمین خارج شویم تا دل هواداران شاد شود و به کسب سهمیه آسیا از طریق لیگ برتر امیدوارتر شویم.

 

هافبک تیم ذوب‌آهن، تصریح‌کرد: هیچ تیمی را دست کم نمی‌گیریم، به ویژه تیم ملوان که تا حدودی خطر سقوط را احساس می‌کند و از کادر فنی مجربی نیز سود می‌برد. این تیم همیشه برای حریفان یک رقیب قدرتمند بوده است. شکست دادن ملوان حتی در اصفهان کار ساده‌ای نیست. خوشبختانه بعد از ۴۰ روز آسیب دیدگی‌ام خیلی بهتر شده و تمرینات خوبی را با تیم پشت‌سر می‌گذارم. با تلاش پزشکان امیدوارم هر چه زودتر شرایط بازی کردن را پیدا کنم.

 

به گزارش ایسنا؛ تیم فوتبال ذوب‌آهن که با ۴۸ امتیاز در رده چهارم جدول قرار دارد روز یکشنبه هفته آینده از ساعت ۱۸ در ورزشگاه فولادشهر به مصاف ملوان بندر انزلی می‌رود.