بازیکن تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: زمانی که رحیمی مدیرعامل پرسپولیس شد من از این تیم جدا شدم در حالی‌ که […]

بازیکن تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: زمانی که رحیمی مدیرعامل پرسپولیس شد من از این تیم جدا شدم در حالی‌ که هیچ مشکلی با پرسپولیسی‌ها نداشتم.

 

 

قاسم دهنوی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: سوءتفاهماتی که میان من و آقای رحیمی مدیرعامل سابق باشگاه سپاهان پیش آمد سبب شد به این تیم نروم.

 

وی تصریح کرد: زمانی که رحیمی مدیرعامل پرسپولیس هم شد من از این تیم هم جدا شدم در حالی‌ که هیچ مشکلی با پرسپولیسی‌ها نداشتم.

 

بازیکن تیم فوتبال ذوب‌آهن ادامه داد: همه چیز برای ماندن من در پرسپولیس دست آقای رحیمی بود که وی نیز هیچ تمایلی به ماندن من در این تیم نداشت.

 

وی در پاسخ به این سؤال که برای فصل آینده نیز در ذوب‌آهن می‌مانید یا خیر افزود: نمی‌توان آینده را پیش‌بینی کرد اما اصفهان را بسیار دوست دارم و امیدوارم هر چه خیر باشد پیش بیاید.

 

دهنوی افزود: طی سال‌های گذشته آرامش نداشتم به همین دلیل نتوانستم انتظاری را که از خودم دارم، در زمین پیاده کنم در حال حاضر نیز خدا را شاکرم که بازیکن ذوب‌آهن هستم و به مردم و شهر اصفهان افتخار می‌کنم.

 

وی با اشاره به بازی این هفته تیمش برابر ملوان، تصریح کرد: ملوان تیم بسیار خوب و ریشه‌داری است اما تیم ما هم ذوب‌آهن است و با توجه به اینکه در زمین خودمان نیز با این تیم بازی می‌کنیم امیدوارم بتوانیم پیروز از میدان خارج شویم.

 

بازیکن تیم فوتبال ذوب‌آهن اضافه کرد: ذوب‌آهن تنها تیمی است که به بازیکنان آرامش می‌دهد و من نیز دوست داشتم که این تیم را انتخاب کنم و خوشحالم که با انتخاب این تیم توانستم خودم را به شرایط آرمانی برسانم.