بازیکن ملوان بازی با تیم‌های بالای جدولی را آسان‌تر دانست و گفت: ملوان نشان داده است که مقبل تیم‌های بالانشین […]

بازیکن ملوان بازی با تیم‌های بالای جدولی را آسان‌تر دانست و گفت: ملوان نشان داده است که مقبل تیم‌های بالانشین نتیجه بهتری می‌گیرد.

 

به گزارش خبرگزاری ایسنا، سعید یوسف‌زاده عنوان کرد: ذوب آهن در بالای جدول است و فوتبال دفاعی مطلق بازی نمی کند. ما هم نشان داده ایم که می توانیم مقابل تیم های بالای جدولی بازی خوبی را به نمایش بگذاریم. البته از بازی با نفت مسجدسلیمان غافل نیستیم و فریب جایگاه نفتی ها را نمی خوریم. با تمام قوا در این دو بازی آماده می شویم و به پیروزی می اندیشیم.

 

وی درباره بازی هفته گذشته تیمش با فولاد اظهار کرد: هر دو تیم بازی خوبی را به نمایش گذاشتند. ملوان در نیمه دوم سوار بر بازی بود و چند موقعیت گلزنی خطرناک را ایجاد کردیم. می توانستیم در این بازی به گل هم برسیم و پیروز میدان باشیم.

 

بازیکن ملوان با اشاره به برنامه فشرده لیگ برتر اظهار کرد: این برنامه فشرده باعث شد که نتوانیم روند رو به رشدمان را ادامه دهیم و تا حدودی در منطقه خطر قرار بگیریم. هنوز هم سرنوشت ملوان در دست خودمان است و با برتری در دو بازی آینده در لیگ برتر می مانیم.

 

یوسف زاده با بیان اینکه تغیرات میانه فصل در ملوان مثبت بوده است، افزود: حضور فیروز کریمی و اضافه شدن چند بازیکن از لحاظ فنی تیم را در وضعیت خوبی قرار داد. البته نمی توان از حمایت‌های تماشاچیان در نیم فصل دوم غافل شد چرا که آنها در همه بازی ها ما را حمایت کرده اند.

 

بازیکن ملوان با تاکید بر اینکه مشکلات مالی برای آنها اهمیتی ندارد و فقط به حفظ ملوان فکر می کنند، گفت: مشکل مالی همیشه وجود داشته است. وضع مالی ملوان در این فصل متوسط بود. از دریافتی سایر بازیکنان خبر ندارم اما من حدود ۳۰ درصد از مبلغ قراردادم را دریافت کرده‌ام. از فصل های پیش طلبی ندارم و با من تسویه حساب شده است.