آندره‌آ پیرلو، هافبک طراح و بازیساز یوونتوس می گوید اگر این فصل قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شود، از یووه جدا […]

آندره‌آ پیرلو، هافبک طراح و بازیساز یوونتوس می گوید اگر این فصل قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شود، از یووه جدا و در خارج از ایتالیا به فوتبالش ادامه خواهد داد.

 

 

یوونتوس فرداشب در استادیوم خانگی خود در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، پذیرای رئال مادرید مدافع عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا خواهد بود. پیرلو در گفتگویی مفصل با توتواسپورت در خصوص شرایط این مسابقه گفت:

 

“شانس دو تیم ۵۰-۵۰ خواهد بود. وقتی ما به نیمه نهایی رسیده ایم، پس شایستگی هایی داشته ایم. ما با روحیه و جنگندگی خود به این مرحله رسیده ایم، نه با ترس. ما بازی برابری را با رئال مادرید ارائه خواهیم کرد. واقعاً میل و علاقه زیادی به حضور در چنین مسابقاتی وجود دارد. قبل از بازی شرایط احساسی خواهد بود، امّا وقتی شما دقایقی در زمین قرار می گیرید، همه چیز از بین می رود.  آن ها بازیکنان فوق العاده ای در اختیار دارند، امّا ما خوشنودیم که توانایی مقابله با آن ها را داریم. اتلتیکو فصل گذشته در یک قدمی پیروزی مقابل رئال مادرید قرار گرفت، ما می توانیم این کار را تکرار کنیم و حتی خوشنود باشیم که لیگ قهرمانان اروپا را فتح کنیم. اگر لیگ قهرمانان اروپا را فتح کنم، شاید از ایتالیا خارج شوم و به فوتبالم ادامه دهم. فتح لیگ قهرمانان تاجگذاری دوران حضورم در یووه خواهد بود.”

 

پیرلو در خصوص آنچلوتی سرمربی رئال مادرید، گفت:

 

“آنچلوتی برای من به عنوان یک پدر بود. ما سال های زیادی را با یکدیگر گذراندیم. او تغییرات زیادی در نقش بازی من داد. ما پیروزی های زیاد و لحظات خوب بسیاری را با هم پشت سرگذاشتیم.  او همیشه برای من شخص مهمی است. چالش مقابل رئال مادرید هیجان انگیز خواهد بود، چالشی پر از خاطرات خوب، امّا بسیار سخت. این بازی سرنوشتش در ۱۸۰ دقیقه تعیین می شود و بازی فردا در تورین بسیار حیاتی خواهد بود، ما باید سعی کنیم تمرکزمان را از دست ندهیم. ما بازیکنان باهوشی در ترکیب خود داریم و اطمینان دارم که می توانیم کاری که در توانمان است انجام دهیم. ما باید کمی مراقب باشیم امّا در عین حال شجاعانه بازی کنیم. ما چیزی برای باختن نداریم و رویایی داریم که می خواهیم محقق شود.”

 

ستاره بازیساز یووه درخصوص آنتونیو کنته و تفاوت های ذهنیتی او با آلگری گفت:

 

“کنته ایده های خاص خود را داشت. به هیچ عنوان از جدایی او خوشحال نشدیم. امّا ما با زیر نظر الگری دوباره ثابت کردیم که تیم یک دستی هستیم و اکنون امید داریم لیگ قهرمانان اروپا را فتح کنیم. وقتی فصل با تغییر مربی آغاز شد، همه ما دانستیم که باید چیز اضافه ای در اختیار تیم بگذاریم. ما در حالی که تمرینات پیش فصل را آغاز می کردیم با تغییر مربی مواجه شدیم و این کمی مشکلات برای ما به همراه داشت. آلگری؟ من هیچگاه در میلان با وی مشکل نداشتم. من میلان را به خاطر این ترک کردم، چراکه احساس کردم دورانم آنجا تمام شده است. من هر وقت در میلان در دسترس بودم، برای آلگری بازی کردم. من هیچ مشکلی با حضور او در یوونتوس نداشته ایم و همه چیز اینجا خوب پیش می رود.”

 

 

منبع: طرفداری