فرشاد فلاحت زاده با اشاره به بازیکنانی که در ابتدای لیگ به ملوان پیوستند، افزود: ملوان ابتدای فصل برای لیگ […]

فرشاد فلاحت زاده با اشاره به بازیکنانی که در ابتدای لیگ به ملوان پیوستند، افزود: ملوان ابتدای فصل برای لیگ برتر بسته نشده بود.

 

 

به گزارش ایسنا مربی تیم فوتبال ملوان انزلی با اشاره به بازی خوب ملوان در مقابل فولاد، اظهار کرد: چند موقعیت خطرناک مقابل فولاد داشتیم که چهار بار توپ را به دیرک دروازه آن ها زدیم. در نیمه نخست فولادی ها تیم برتر میدان بودند اما در نیمه دوم بر آن ها مسلط بودیم و در زمینشان خیمه زده بودیم.

 

مربی ملوان تاکید کرد: اگر در نیم فصل نخست مانند نیم فصل دوم عمل می کردیم، الان در رتبه های پنجم یا ششم بودیم. البته کادر فنی قبلی هم زحمات خود را کشیده است اما این تیم در حد لیگ برتر بسته نشده بود. بازیکنانی که در ابتدای لیگ به تیم اضافه شدند در حد لیگ دو و سه بودند و از تجربه کافی برخوردار نبودند.

 

فلاحت زاده داوری مسابقه ملوان و فولاد را ایده آل ندانست و افزود: داور بازی در نیمه نخست به ضرر ما سوت زد اما در نیمه دوم قضاوت بهتری داشت. دو خطای پنالتی به نفع ما را نرفت و در یک صحنه هم می توانست به بازیکن ما کارت ندهد. انتظار داشتیم که برای این بازی سنگین و حساس داور بهتری را انتخاب می‌کردند.

 

وی با اشاره به تعطیلات سال جدید، گفت: این تعطیلات به ضرر ما شد و به نفع تیم هایی مانند سایپا بود که مشکلاتی را در تیمشان داشتند. در این تعطیلات بازی تدارکاتی نداشتیم. در تمرینات هم چند بازیکن تیم را به دلیل مصدویت از دست دادیم و با کمبود بازیکن مواجه هستیم.

 

مربی ملوان افزود: تیم های دیگر هم از کادر فنی خوبی بهره می برند و توانستند تیم ما را آنالیز کنند که این مسائل دست به دست هم داد که بعد از سال جدید روند خوبمان را ادامه ندهیم.

 

فلاحت زاده با اظهار اینکه برتری مقابل ذوب آهن دور از دسترس نیست، اظهار کرد: البته ذوب آهن تیم خوبی است و توانسته است که فولاد را در خوزستان شکست دهد. ما هم تیم خوبی هستیم و مقابل تیم های بزرگ بازی خوبی را انجام می دهیم. فکر می کنم که بازی آخر ما مقابل ذوب آهن است.

 

وی با بیان اینکه تماشاگران ملوان خودجوش تیم را حمایت می کنند، اضافه کرد: آن ها ملوان را از ان خود می دانند و خاطرات خوبی با این تیم دارند. ما هم موظف هستیم که زحمات آن ها را جبران کنیم.

 

فلاحت زاده با تشکر از زحماتی که سیروس مجوب برای ملوان کشیده است، گفت: او بدون چشم داشتی برای ملوان هزینه می کند در حالی که اسقلال و پرسپولیس با مشکل اسپانسر مواجه هستند. تلاش می کنیم که تیم را لیگ برتر حفظ کنیم و این قول را هم به مردم می دهیم که برای فصل بعد تیمی در خور نام ملوان جمع کنیم.