عزیز معبودی مدافع تیم فوتبال ملوان در دقیقه ۲۸ و مازیار زارع هافبک ملوان نیز که ۲ اخطاره بودند در […]

عزیز معبودی مدافع تیم فوتبال ملوان در دقیقه ۲۸ و مازیار زارع هافبک ملوان نیز که ۲ اخطاره بودند در دقیقه ۵۷ از داور کارت زرد گرفتند و ۳ کارته شدند تا از حضور در دیدار هفته بیست و نهم لیگ برتر محروم شوند.

 

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم از انزلی، دیدار حساس و تماشایی تیم‌های فوتبال ملوان انزلی و فولاد خوزستان  از ساعت ۱۸ عصر امروز در هفته بیست و هشتم از چهاردهمین دوره  لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیج فارس در استادیوم تختی انزلی آغاز شد.

 

عزیز معبودی مدافع تیم فوتبال ملوان در دقیقه ۲۸ نخستین کارت زرد این دیدار را از داور مسابقه دریافت کرد تا ۳ کارته شده و در بازی بعدی محروم باشد.

 

مازیار زارع هافبک ملوان نیز که دو اخطاره بود در دقیقه ۵۷ از داور این دیدار کارت زرد گرفت و ۲ کارته شد تا از حضور در دیدار ملوان ذوب‌آهن اصفهان در اصفهان و هفته بیست و نهم لیگ برتر محروم شود.

 

بدرلو هافبک فولاد خوزستان نیز به دلیل درگیری با مازیار زارع کارت زرد دریافت کرد.

 

ماتیاس هم در دقیقه ۶۴ به دلیل اعتراض به داوری از خورشیدی داور این مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

 

قبل از برگزاری این دیدار، مازیار زارع، ابولحسن جعفری، رضا اعتمادی، عزیز معبودی، عزت‌الله پورغاز و حسین کنعانی با داشتن ۱ یا ۲ کارت زرد در آستانه  محرومیت  از یک دیدار قرار داشتند.

 

ملوانان برای رهایی از سقوط از لیگ برتر و فولادی‌ها برای کسب سهمیه جام باشگاه‌های آسیا نیازمند هر ۳ امتیاز این دیدار هستند، دراگان اسکوچیچ سرمربی فولاد خوزستان در فصل گذشته سرمربی ملوانان بود و پس از ۱۳ماه دوری از انزلی این بار برای مصاف با تیم سابقش به این شهر ساحلی سفر کرده است.