مدافع تیم ملوان بندرانزلی از انگیزه بالای بازیکنان این تیم برای پیروزی در بازی با تیم فولاد گفت.     […]

مدافع تیم ملوان بندرانزلی از انگیزه بالای بازیکنان این تیم برای پیروزی در بازی با تیم فولاد گفت.

 

 

به گزارش “ورزش سه”، محمدحسین کنعانی زادگان در رابطه با بازی حساس تیمش در مقابل فولاد خوزستان گفت: این اولین بازی در این فصل است که همه بازیکنانمان را به طور کامل در اختیار داریم و از این بابت خیلی خوشحالیم و با تمریناتی که در طول این هفته انجام دادیم، انگیزه بالایی داریم و در تلاش هستیم بازی بسیار خوبی را در مقابل فولادی ها به نمایش خواهیم گذاشت، انشاالله هواداران تیم مان هم برای تشویق بچه ها می آیند و با روحیه بالا به مصاف فولادی ها می رویم.

وی ادامه داد: بهرحال می دانیم که سه امتیاز این بازی از چه اهمیتی هم برای ما و هم برای فولادی ها برخوردار است و آنها برای ماندن در کورس قهرمانی و ما برای فرار از پایین جدول نیاز داریم که همه امتیازات بازی را به حساب خودمان واریز کنیم و فکر می کنم این یکی از مهمترین دلایل برای جذاب شدن این بازی است.

کنعانی در رابطه با بازی آخر ملوانان در مقابل نفت تهران گفت: باور نمی کنید که ما هنوز هم بابت آن بازی ناراحت هستیم، دو توپ آنها به راحتی وارد دروازه ما شد اما تا پایان بازی هرچه زدیم توپ درون دروازه نرفت، هرکدام از ضربات متعدد بازیکنان ما به نوعی توسط تیر دروازه و دروازه بان و مدافعان حریف دفع شدند و علیرغم همه تلاش مان شرمنده هواداران شدیم. امیدوارم با پیروزی در بازی ها آینده بتوانیم خودمان را اثبات کنیم و دیگر شرمنده دوستداران ملوان نشویم.