به گزارش “ورزش سه”،  فیروز کریمی سرمربی ملوان در خصوص بازی با فولاد در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی شرکت […]

به گزارش “ورزش سه”،  فیروز کریمی سرمربی ملوان در خصوص بازی با فولاد در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی شرکت کرد. این در حالی است که کریمی معمولا در کنفرانس های قبل از بازی شرکت نمی کرد اما این بار رودرروی خبرنگاران قرار گرفت:

فولاد تیم قدرتمندی است

بازی فردا اهمیت فراوانی برای هر دو تیم دارد. متاسفانه ما در هفته های گذشته یا با تیم هایی بازی کردیم که در حال سقوط بودند یا مدعی قهرمانی و این کار ما را دشوار کرده بود.فولاد تیم قدرتمندی است که تا اینجای کار به خوبی توانسته کارش را در لیگ انجام دهد و ما هم به دنبال این هستیم که سه امتیاز به دست بیاوریم تاهم به شرایط خود در جدول سروسامان بدهیم و هم به روند توفیقات خودمان در بازی های خانگی تداوم بخشیم.
تیم فولاد سرعت تیمی بسیار بالایی دارد وما بنای کار خود را روی این گذاشته ایم که به نقط قوت و سرعت فولاد حمله کنیم و چون بهترین دفاع را در حمله می دانیم. در طول هفته گذشته تمهیدات ما بر همین اساس بوده است و امیدواریم با توجه به تمرینات در مسابقه به هدف خود برسیم.

هواداران به ما قوت قلب دادند

هواداران ما تا حالا کار خودشان را انجام داده اند. هواداران ما به همان اندازه که به ما قوت قلب می دهند اجازه مانور را از تیم حریف می گیرند. ما هم به پشتبانی آنها و برای دلگرمی آنها تمام تلاش خود را می کنیم. انشاالله بازیکنان و هواداران همگی مکمل یکدیگر باشند و یکدیگر را یاری کنند تا تیم به آنچه می خواهد برسد.

هواداران باید در کل ۹۰ دقیقه پشتیبان ما باشند

فوتبال رو ندارد و مثلا در بازی با گسترش، فرزاد حاتمی از شش قدم یک موقعیت مسلم گل را از دست داد. اما در بازی با استقلال خوزستان از فاصله ۴۰متری ضربه ای را وارد سه کنج دروازه حریف کرد. فوتبال ۹۰ دقیقه است و تماشاگران باید در تمام لحظات بازی پشتیبان تیم باشند.

حضور اسکوچیچ حساسیت ندارد

کریمی در ارتباط با تقابل تیم ملوان با دراگان اسکوچیچ مربی سابق این تیم حساسیت های احتمالی این رقابت گفت: هیچ گونه حساسیت خاصی وجود ندارد. ایشان برای سه امتیاز به اینجا می آیند و ما هم برای کسب سه امتیاز در برابر آنها قرار می گیریم.