کاپیتان تیم فوتبال ملوان بندر انزلی گفت: از هواداران تقاضا دارم حتی اگر در بازی های آینده مرا روی سکو […]

کاپیتان تیم فوتبال ملوان بندر انزلی گفت: از هواداران تقاضا دارم حتی اگر در بازی های آینده مرا روی سکو دیدند، پژمان نوری را فراموش کنند و فقط تیم ملوان را تشویق کنند.

 

 

 

به گزارش “ورزش سه”، در حاشیه دیدار تیمهای نفت تهران و ملوان بندرانزلی از هفته بیست و هفتم لیگ برترفوتبال، بعد از تعویض پژمان نوری هواداران ملوان به تعویض کاپیتانشان اعتراض کردند که نوری از آنها خواست در دیدارهای آینده فقط از تیم ملوان حمایت کنند.

ملوان به راحتی در لیگ می ماند


روزی که به ملوان برگشتم به هواداران قول دادم که در لیگ برتر می مانیم و از آنها خواستم به جدول لیگ برتر توجه نکنند و فقط از تیم ملوان حمایت کنند و با حمایت همه جانبه آنها موفق شدیم از آن بحران خارج شویم . حالا هم باید بدون بدون توجه به مشکلات و حواشی تنها به سه دیدار آینده ملوان فکر کنیم. من مطمئن هستم که به راحتی می توانیم ملوان را در لیگ برتر نگه داریم.

از تعویضم ناراحت شد، اما این حق مربی استمن در بازی با نفت تعویض شدم و فکر کنم حتی بزرگترین فوتبالیست های دنیا هم از تعویضشان ناراحت می شوند و این در فوتبال یک امر طبیعی است، اما من هرگز در دوران فوتبالم به مربیانی که مرا تعویض کرده اند، اعتراض نکرده ام. چون فکر می کنم که این حق مربی است و ناراحتی من بیشتر به این دلیل بود که با بد شانسی نتیجه را واگذار کردیم.

 

حتی اگر روی سکو بودم هم از ملوان حمایت کنید


بعد از تعویض من در بازی مقابل نفت، تماشاگران ملوان اعتراض کردند، اما من از هواداران تقاضا دارم حتی اگر در بازی های آینده مرا روی سکو دیدند، پژمان نوری را فراموش کنند و فقط تیم ملوان را تشویق کنند. می دانم که آنها به من لطف دارند و همیشه گفته ام که فوتبالم را مدیون همین هواداران هستم اما این نوع اعتراض آنها کمکی به ملوان نمی کند و تاثیر منفی روی عملکرد تیم دارد.

در نیم قصل دوم تا به حال در انزلی نباختیم


دیدار آینده ما برابر فولاد است. این تیم برای قهرمانی و گرفتن سهمیه تلاش می کند و دیدار گذشته خودش مقابل ذوب آهن را هم واگذار کرده است. برای همین ما باید تمام تلاشمان را در این دیدار بکنیم که نتیجه بگیریم. به عقیده من تنها چیزی که می تواند باعث سقوط ملوان شود، حاشیه است. من قول می دهم که اگر همه ما بتوانیم آرامش و تمرکز خودمان را حفظ کنیم، می توانیم هر تیمی را در لیگ برتر شکست دهیم، ما در نیم فصل دوم در انزلی از هیچ تیمی شکست نخورده ایم که این نشان می دهد هواداران نقش مهمی در نتایج ملوان داشته اند و با توجه به دو بازی خانگی خود به راحتی می توانیم امتیازات لازم را کسب کنیم.

 

منبع : ورزش۳