مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران گفت: برای درخواست مبارزه با ناپاکی‌های فوتبال به هیات رئیسه آمدم تا از آنها بخواهم با […]

مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران گفت: برای درخواست مبارزه با ناپاکی‌های فوتبال به هیات رئیسه آمدم تا از آنها بخواهم با ناپاکی برخورد کنند.

 

به گزارش خبرگزاری فارس، محمدصادق درودگر که امروز در فدراسیون فوتبال حاضر شده گفت: امروز به اینجا آمدم تا پس از جلسه اعضای هیات رئیسه و کارلوس کی‌روش درون جلسه بروم و از اعضای هیات رئیسه خواهش کنم اراده جدی برای برخورد با ناپاکی‌های فوتبال در لیگ دسته اول داشته باشند.

وی افزود: فیلمی داریم که طی آن سلسله اتفاقاتی در گروه الف لیگ دسته اول برای یک تیم می‌افتد ولی آن اتفاق برای سایر تیم‌ها نمی‌افتد.

درودگر در مورد اینکه چه سندی برای حرفش دارد خاطرنشان کرد: آخرین سند همان تلفنی بود که مسئولان فولاد نوین از آن پرده برداشتند. پس از تغییراتی که در مس کرمان اتفاق افتاد آدم‌هایی آمدند که با یک اتفاق آتش‌فشانی و رقم خوردن برخی مسائل در مسابقاتشان اتفاقات نادری رقم می‌خورد به طور مثال در یک بازی سه بازیکن اخراج و یک پنالتی گرفته می‌شد. در یک بازی دو بازیکن اخراج و یک پنالتی، در یک بازی یک بازیکن اخراج و یک پنالتی و به صورت پشت سر هم این اتفاقات می‌افتاد.

مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران تاکید کرد: خیلی رک می گویم کلیه اتفاقاتی که در گروه الف برای یک تیم افتاده برای هیچ تیم دیگری نیفتاده است. در یک بازی تیمشان مقابل بوشر دروازه‌بان سابقشان در ابومسلم و پدیده مقابلش حاضر نمی‌شود. بازیکنی که در دقیقه ۸۰ برای حریف آن تیم به میدان آمده درون محوطه جریمه با دست اسبک می‌زند. در دقیقه نود بازی با فجر سپاسی اتفاق عجیبی می‌افتد. در دیدار مقابل تیم اردبیل پنالتی اخراج گرفته می‌شود مگر امکان دارد یک اتفاق عجیب دائم برای یک تیم بیفتد. شما وقتی یک درخت را می‌بینید باغبانی که به آن آب و کود داده را مشاهده نمی‌کنید اما می‌فهمید که یک باغبان حضور داشته که به این درخت کود و آب داده است. در این مسئله هم شاید همینطور است. ما ندیدیم پولی رد و بدل شود اما تبانی مطمئنا در گروه الف اتفاق افتاده است. ما و چند تیم شکایت کردیم و در ۲ بازی آخر در مسابقات این تیم ناظر ویژه حضور داشت. چرا مس کرمان در دو بازی آخر فقط یک امتیاز گرفت. این مسئله به دلیل این است که راه‌های آنها را بستند.

وی در مورد اینکه چه سندی برای ارائه کردن آورده اظهار داشت: اگر سند داشتم به هیات رئیسه نمی‌آمدم تا درخواست کنم به این موضوع رسیدگی کنم. تمامی اتفاقات در پشت پرده افتاده است. به قول مثال رنگ رخسار می‌دهد خبر از سر ضمیر.

درودگر در پاسخ به این سوال که فکر می‌کند باید چه برخوردی انجام شود خاطرنشان کرد: باید مثل شهرداری تبریز برخورد کند و اگر چنین کاری اتفاق بیفتد دیگر کسی چنین اقداماتی نمی‌کند و فوتبال ناپاک از بین می‌رود.