هافبک تراکتورسازی که در دیدار با سپاهان و نسف قارشی ازبکستان با صلاح دید تونی برای تیمش به میدان رفت […]

هافبک تراکتورسازی که در دیدار با سپاهان و نسف قارشی ازبکستان با صلاح دید تونی برای تیمش به میدان رفت امیدوار است تیمش بتوند آخر فصل قهرمان شود تا بدین وسیله آن ها بتوانند جام قهرمانی را به عنوان هدیه تقدیم هوادارانشان کنند.

به گزارش “ورزش سه” محمد پور رحمت الله درمورد کسب پیروز مقابل پیکان و حفظ صدرنشینی گفت: خدا را شکر توانستیم بازی را ببریم و با این سه امتیاز به قهرمانی نزدیک تر شویم،دست تک تک هوادارانی که در تهران نیز ما را تنها نگذاشتند می بوسیم زیرا با حضور آن ها است که می توانیم نتیجه بگیریم،انشاالله که قهرمان شویم و یک جام تقدیمشان کنیم.

این بازیکن در مورد دربی تبریز ادامه داد: با گسترش فولاد بازی بسیار حساسی داریم و باید هرطور شده برنده این بازی شویم علاوه بر اینکه پیروزی در دربی برای همه تیم ها مهم است ، برد در این دیدار ما را به کسب قهرمانی نیز نزدیک تر می کند.

هافبک حال حاضر تراکتورسازی که سابقه بازی در ملوان در فصل گذشته را دارد با اشاره به اینکه از این باشگاه پول طلب دارد گفت: راستش من مقداری پول از سال گذشته طلب دارم اما همه آن پول فدای یک تار موی انزلی چی ها، ولی همه می دانند که محجوب با ملوان فصل گذشته چه کار کرد و بازیکنان بزرگی مثل دغاغله،ثاقبی،شیری ،کوروشی،سرمربی مان دراگان اسکوچیچ و … را فراری و بخاطر بی توجهی از دست داد. اگر مازیار و نوری الان در این تیم نبودند شاید خیلی وقت پیش سقوط ملوان قطعی می شد و الان بخاطر همین مسائل هواداران این تیم باید مدام استرس داشته باشند، آرزو می کنم ملوان در لیگ بماند آن هم با یک مدیریت جدید.

پور رحمت الله در پیاین افزود:پارسال ملوان به همراه بازیکنانش و مربی بزرگ و محبوبی مثل دراگان یک فصل رویایی را داشت که متاسفانه آقای محجوب همه آن ها را فراری داد.